Kalendarium

Poprzedni miesiąc Lipiec 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5
week 28 6 7 8 9 10 11 12
week 29 13 14 15 16 17 18 19
week 30 20 21 22 23 24 25 26
week 31 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

IMGP9121

 

      29 maja 2019 r.

 

    

          W dniu 29 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka połączony z pożegnaniem naszych Przyjaciół z Texasu - Noah i Josh'a. Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele przygotowali przedstawienie o "Zielonej Żabce", która nie chciała być zielona, ale ostatecznie uznała to za swoją zaletę - nie znalazł jej bocian w trawie. Wniosek z tego przedstawienia streścili uczniowie klas czwartych śpiewając utwór Arki Noego "Nieidealna". Następnie obejrzeliśmy film o Amerykanach i ich pobycie w Polsce, w Naszej Szkole oraz ich dzieleniu się wiarą z nami. Później wysłuchaliśmy świadectwa Josha i Noah, którzy byli podbudowani wizytą w Szkole Sióstr Prezentek. Otrzymali od nas również szkolne mundurki, a od Siostry Dyrektor różańce poświęcone przez św. Jana Pawła II. Po zakończonych  podziękowaniach wielu spośród obecnych na sali gimnastycznej uczniów robiło sobie pamiątkowe zdjęcia z Amerykanami. W tym dniu przyszliśmy do szkoły ubrani w stylu Teksańskim, jak kowboje, co spodobało się Josh'owi i Noah. Był to niezapomniany dzień i pozostanie w pamięci uczniów jak również naszych amerykańskich Przyjaciół.

Mateusz Pałka

 

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview