Poprzedni miesiąc Wrzesień 2019 Następny miesiąc
week 35 1
week 40 30

19 czerwca 2019 r.

"Był raz bal, piękny bal

Pan Wodzirej wprost szalał po sali..."

Te słowa mogą oddać to, co przeżyliśmy na naszym balu kończącym rok szkolny, pierwszego po latach rocznika ósmej klasy Szkoły Podstawowej. Ale zacznijmy od początku...

Uroczystość odbyła się 19 czerwca tego roku i rozpoczęła się Eucharystią, na której odczytano tekst ślubowania. Wszyscy zaświadczyliśmy, że bedzięmy strzec i troszczyć się o wartości najważniejsze w życiu - wiarę w Pana Boga, Ojczyznę i rodzinę.

Po Eucharystii nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw i wyróżnień przez Siostrę Dyrektor Annę Telus. Każdemu z nas Siostra Dyrektor pogratulowała znakomitych wyników nauczania i egzaminów. Podziękowała również naszym Rodzicom za ich starania i zaangażowanie w życie szkoły.

Z naszej strony przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Dominika Soboń podziękowała Siostrze Dyrektor, wszystkim Siostrom, Nauczycielom i Rodzicom za wyjątkową ich rolę w życiu każdego ucznia.

Był też czas na spotkanie każdej klasy ze swoim Wychowawcą.

Kiedy część oficjalna dobiegła końca, rozpoczął się bal, znakomicie prowadzony przez Panów Wodzirejów. Polonez, belgijka, tańce grupowe, a nawet tańce prowadzone przez naszych Nauczycieli :).. zabawom nie było końca. Fotografie zatrzymały wszystkie te wspólne chwile.

Cóż, wypada powiedzieć Dziękujemy i czekać na kolejny bal.

Jakub Zając