Kalendarium

Poprzedni miesiąc Lipiec 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5
week 28 6 7 8 9 10 11 12
week 29 13 14 15 16 17 18 19
week 30 20 21 22 23 24 25 26
week 31 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

Informujemy, że:

1. nasz tegoroczny Absolwent - Janek Fornal - przygotowujący się do uczestnictwa w Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej w Bath w Anglii, startował w reprezentacji Polski na zawodach CPS (czesko - polsko - słowackich + gościnnie gospodarze - Austriacy) i uzyskał drugie miejsce (cała szóstka reprezentantów zajęła trzy pierwsze miejsca, zaś wszyscy pozostali znaleźli się w pierwszej 10 zawodów - na 24 startujących).
Zobacz wyniki >>

Ponadto Janek zamierzający studiować na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymał tam dziekańskie olimpijskie stypendium naukowe >>

Gratulujemy obu osiągnięć !!!

2. Kamil Ciebiera i Piotr Kaliciak (również tegoroczni Absolwenci naszego Liceum) na podstawie bardzo dobrego wyniku w Jagiellońskim Turnieju Matematycznym zostali zakwalifikowani do reprezentacji Polski na zawody matematyczne w Barcelonie: XI International Tournament of Young Mathematicians w dniach 1 - 8 VII 2019 r.
Tam wraz z kolegami: Radosławem Żakiem, Krzysztofem Boryczka, Piotrem Ryłko i Gabrielem Kicińskim uzyskali wyróżnienie za najlepiej rozwiązany quiz, zaś jako reprezentacja zdobyli srebrny medal (trzecie miejsce w wielkim finale) - ulegając reprezentacjom Francji i Białorusi.
Zobacz wyniki >>
Gratulujemy !!!
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview