Kalendarium

Poprzedni miesiąc Sierpień 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 31 1 2
week 32 3 4 5 6 7 8 9
week 33 10 11 12 13 14 15 16
week 34 17 18 19 20 21 22 23
week 35 24 25 26 27 28 29 30
week 36 31
Brak wydarzeń
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

IMGP0552       26 października 2019 r.

      "Śpiewem upamiętnili Papieża Polaka" - Niedziela - 17.11.2019 r. >>


            

     26 października w rzeszowskim Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek odbył się XVII Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej "Laudate Deum" w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II.

Wykonawców oceniało profesjonalne Jury, wśród jego członków zasiedli:

- Siostra Dyrektor Krystyna Dębowska – przewodnicząca Jury,
- pani Anna Marek-Kamińska – dyrektor Studium Muzyki Liturgicznej oraz pracownik Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie prowadzi zajęcia z dyrygentury i pracuje z zespołami wokalnymi,
- Pan Paweł Majewski – znawca nauczania Jana Pawła II,
pani Beata Kucab – nauczyciel j. angielskiego,
pani Małgorzata Domka-Sołek – nauczyciel j. niemieckiego i j. hiszpańskiego,
- pani Anna Osiak – nauczyciel j. włoskiego i francuskiego.

A oto wyniki:

 Kategoria piosenka polska - zespół:

I miejsce
(ex aequo)

 Zespół wokalno-instrumentalny
 ze Szkoły Podstawowej w Trzebownisku

 Chór klas 4 i 5
 ze Szkoły Podstawowej Sióstr Prezentek w Rzeszowie

II miejsce
(ex aequo)

 Chór "Canto Diciotto"
 ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie

 Zespół wokalny
 z Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Rzeszowie

 Zespół "Uśmiech"
 ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

III miejsce
(ex aequo)

 Chór "Arietta Resovienses"
 ze Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek w Rzeszowie

 Schola
 z Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie

 Zespół
 z Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej

Wyróżnienia

 Duet "Soul Sisters"
 ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie

 Zespół "Nutki Popiełuszki"
 z Parafii bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie

 Zespół wokalny
 ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie

 Zespół "Baranki Boże"
 ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Biedaczowie

 Zespół "Trio"
 ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Wólce Grodziskiej

 Schola parafialna
 z Parafii pw. św. Wojciecha w Woli Raniżowskiej

 Justyna Sienkiewicz i Antonina Głowiak
 ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Bosko w Wysokiej

 Zespół "Drużyna Lolka"
 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzyżowie

 "Armia Jana Pawła II"
 z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim


Kategoria piosenka obcojęzyczna:

I miejsce  Emila Bednarska
 
ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu
II miejsce
(ex aequo)

 Urszula Tomaszewska i Maciej Koryl
 
ze Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek w Rzeszowie

 Katarzyna Hess
 z Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej

III miejsce
(ex aequo)

 Maja Bańkowska
 ze Szkoły Podstawowej w Trzebownisku

 Gabriela Maciejczyk
 ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Rzeszowie

Wyróżnienia

 Zofia Flak i Karolina Strama
 ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chałupkach

 Maryla Kozioł i Paulina Marut
 ze Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim

 Kinga Piekut
 z Zespołu Szkół im. ks. Mieczysława Lachora w Górnie


Kategoria piosenka polska - solista - klasy 1-5:

I miejsce
(ex aequo)

 Emilia Wywrót
 
ze Szkoły Podstawowej w Nowosielcach

 Ameila Borkowska
 ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie

II miejsce
(ex aequo)

 Oliwier Szot
 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowosielcu

 Julia Szymala
 ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie

 Lena Nowak
 ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Rzeszowie

III miejsce
(ex aequo)

 Paulina Cisowska
 
z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim

 Maja Bęben
 z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim

 Katarzyna Zwierzchowska
 ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Biedaczowie

Wyróżnienia

 Milena Jastrząb
 ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kraczkowej

 Karolina Rydel
 ze Szkoły Podstawowej w Kraczkowej

 
Kategoria piosenka polska - solista - klasy 6-8:

I miejsce
(ex aequo)

 Karolina Połowniak
 
ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Rzeszowie

 Bartosz Klęba
 ze Szkoły Podstawowej w Harklowej

 Paulina Marut
 ze Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim

II miejsce  Wiktoria Borys
 ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Rzeszowie
III miejsce
(ex aequo)

 Oliwia Urban
 ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie

 Aleksandra Baran
 ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Frysztaku

 Filip Tokarczyk
 ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie

Wyróżnienia

 Maria Potwora
 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzyżowie

 Oliwia Pilch
 ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie

 Oliwia Chamot
 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowosielcu

 Zuzanna Szostak
 ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview