Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2019 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3
week 45 4 5 6 7 8 9 10
week 46 11 12 13 14 15 16 17
week 47 18 19 20 21 22 23 24
week 48 25 26 27 28 29 30
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

1A Niemcy

 

    24 października 2019 r.

 

 W dniu 24 października 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy otrzęsiny sześciu klas pierwszych. Tematem przewodnim była podróż po krajach świata - wszak liceum jest podróżą, w której zdobywamy mądrość, doświadczenie i przyjaciół.

Zadaniem klas było wcześniejsze przygotowanie zdjęcia klasowego w klimacie kraju, który wylosowali (zdjęcia zamieszczamy - rozpoznajcie kraj!) oraz przedstawienie klasy w trakcie otrzęsin w języku wybranego kraju.

Otrzęsiny mieli zaszczyt prowadzić uczniowie klasy IID LO: Natalia Bochenek i Tymoteusz Kidacki.

Po wystąpieniu przedstawicieli wszystkich klas uczniowie uczestniczyli w konkurencjach sportowych (slalom), artystycznych (portret wychowawcy), matematycznych (obliczanie pola powierzchni wybranego kraju). Jedną z konkurencji stanowiło odgadywanie kalamburów zadawanych przez wychowawców - szczególnie emocjonujące na samym końcu okazały się być "krzesełka".

Zwyciężyli wszyscy uczestniczący w otrzęsinach, zaś rzutem na taśmę palmę pierwszeństwa odebrała klasa IB p. Gratulujemy!

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview