Poprzedni miesiąc Wrzesień 2020 Następny miesiąc
week 40 28 29 30

W tym roku przypada wyjątkowa rocznica. 100 lat temu, 18 maja w Wadowicach, urodził się Wielki Polak, wyjątkowy człowiek, Patron naszej szkoły, Papież Jan Paweł II.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, sprawdzenia swojej wiedzy w grze przygotowanej przez Siostry oraz podjęcia wyzwań spośród 100 przygotowanych propozycji.

Chcemy, by pamięć o Nim przetrwała wieki, a jego niezwykłe cechy promieniowały nadal na nowe pokolenia.

Podejmij wyzwanie >>

Zagraj w grę o św. Janie Pawle II >>

W tym trudnym czasie pandemii nie mogliśmy spotkać się wspólnie, by świętować to doniosłe wydarzenie. Nie pozostaliśmy jednak bierni, postanowiliśmy wykorzystać nowoczesne technologie i zebrać nagrane w domach wypowiedzi Sióstr, nauczycieli, rodziców, uczniów i absolwentów dotyczące wspomnień związanych z Papieżem.

Dzięki tym cudownym i wzruszającym refleksjom, w hołdzie Ojcu Świętemu, powstał film „Promieniowanie ojcostwa”, przygotowany przez p. Michała Stefanika, p. Jolantę Podolak Zając, p. Barbarę Micał, p. Pawła Majewskiego, p. Annę Czupryk i p. Joannę Markowską. To wyraz naszej wdzięczności za jego życie i pontyfikat.