Poprzedni miesiąc Lipiec 2020 Następny miesiąc
week 27 1 2 3 4 5
week 31 27 28 29 30 31

Tegoroczny Festiwal Twórczości Szkolnej odbył się w innej niż dotychczas formie. Z uwagi na pandemię nie mogliśmy spotkać się w szkole, by obejrzeć i posłuchać wystąpień uczniów. Chcieliśmy jednak dać im możliwość podzielenia się z innymi swoimi talentami oraz różnorodnymi pasjami. Stąd pomysł na zdalną formę festiwalu.

Poprosiliśmy uczniów o nadsyłanie nagrań z występami muzycznymi lub sportowymi oraz przysyłanie zdjęć swoich prac plastycznych. Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, cieszymy się, że tak wielu uczniów zechciało podzielić się swoimi talentami i niezwykłymi pasjami. To dzięki Wam, mimo trudnych okoliczności, udało nam się stworzyć ten film. Mamy nadzieję, że pozwoli on poznać niektóre osoby od innej strony, pokazać ukryte dotąd talenty bądź zachęci do udziału w Festiwalu za rok tych, którzy teraz jeszcze w siebie wątpili.

Zachęcamy do subskrybowania kanału szkoły na you tube.

Joanna Markowska, Elżbieta Słowik, Michał Stefanik