Kalendarium

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 40 1 2 3 4
week 41 5 6 7 8 9 10 11
week 42 12 13 14 15 16 17 18
week 43 19 20 21 22 23 24 25
week 44 26 27 28 29 30 31
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

Kategoria - ZESPÓŁ

I miejsce (ex aequo)

Zespół "Uśmiech" ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek
w Jarosławiu
Schola Parafialna
z Parafii pw. Św. Wojciecha Bpa w Woli Raniżowskiej

II miejsce (ex aequo)

Zespół ze Szkoły Podstawowej w Studzianie
Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Rzeszowie
Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej Sióstr Prezentek w Rzeszowie

III miejsce (ex aequo)

Zespół wokalny "Kamerton" ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie
Zespół kl. 7b ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
Grupa wokalna z Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej

Wyróżnienia

Chór "Arietta Resovienses" ze Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek
w Rzeszowie

Zespół "Dzieci Józefa" z Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów
w Rzeszowie

Zespół ze Szkoły Podstawowej w Zagorzycach Górnych
Zespół "Dzieci z Zaczernia" z Zespołu Szkół w Zaczerniu
Zespół "Śpiewająca 6" ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Rzeszowie
Zespół "Mali grajkowie Adaś i Leoś" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Rzeszowie
Martyna Kołodziej i Aniela Kunysz ze Szkoły Podstawowej w Kraczkowej
Zespół "Promyczki" ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu

 

Kategoria - SOLISTA (klasy 3-5)

I miejsce

Julia Szymala ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie

II miejsce

Karolina Rydel ze Szkoły Podstawowej w Kraczkowej

III miejsce (ex aequo)

Amelia Borkowska ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie
Lena Łuszczki z Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek
w Rzeszowie

Wyróżnienia

Anastazja Rak z Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek
w Rzeszowie

Milena Przywara ze Szkoły Podstawowej w Kraczkowej
Martyna Myćka ze Szkoły Podstawowej w Kraczkowej

 

Kategoria - SOLISTA (klasy 6-7)

I miejsce

Tomasz Nowak ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie

II miejsce (ex aequo)

Nikola Balawejder ze Szkoły Podstawowej w Gaci
Zofia Posiak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie

III miejsce

Aleksandra Walczyk ze Szkoły Podstawowej w Zagorzycach Górnych

Wyróżnienia

Aleksandra Róg ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
Klaudia Chmielewska ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
Kacper Zagroba ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie
Aleksandra Tobiasz ze Szkoły Podstawowej w Rudnej Wielkiej

 

Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy w dniach
21-23 października 2020 r.

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview