Kalendarium

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2021 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 35 1 2 3 4 5
week 36 6 7 8 9 10 11 12
week 37 13 14 15 16 17 18 19
week 38 20 21 22 23 24 25 26
week 39 27 28 29 30
facebook_page_plugin

sukcesy11


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

IMGP5960

      
     25 czerwca 2021 r.

 

 

Po dziesięciu miesiącach nauki - w wiekszości zdalnej - nadszedł wyczekiwany przez wszystkich dzień zakończenia roku szkolnego. Ze względów bezpieczeństwa zakończyliśmy go w 4 grupach - każda w innym czasie. Wczoraj odbyła się uroczystość dla klas ósmych - kończących Szkołę Podstawową, a dziś świętowali najpierw uczniowie klas 1-7 SP, później zaś uczniowie Liceum podzieleni na dwie grupy. 

Każda uroczystość rozpoczęła się od wspólnej Mszy Świętej, odprawionej przez jednego ze szkolnych katechetów w naszej kaplicy, podczas której mogliśmy podziękować Panu Bogu za kończący się rok szkolny i prosić Go o bezpieczne i dobre WAKACJE. Po Eucharystii każda grupa spotkała się na sali gimnastycznej, gdzie Siostra Dyrektor Bernarda Agata Rozmus przedstawiła wyniki nauczania poszczególnych klas i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, gratulując wszystkim uczniom ich wyników - nie tylko tych najwyższych. Głos zabrali również przedstawiciele uczniów i rodziców składając podziękowania Siostrom Dyrektor, wszystkim nauczycielom i rodzicom. Następnym punktem programu były spotkania w zespołach klasowych z Wychowawcami i Asystentami, gdzie pozostali uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

       Podczas dzisiejszej uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej naszym Gościem był Pan Marek Zaleśny - starszy wizytator, który wręczył dwóm naszym tegorocznym ósmoklasistom nagrody za wyjątkowe osiągnięcia w konkursach organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021.
- Kacper Król - otrzymał Dyplom wielokrotnego laureata w konkursach przedmiotowych (z chemii, geografii, biologii i matematyki) oraz 3 statuetki (za trzy tytuły laureata I miejsca),
- Jan Więcek - otrzymał Dyplom wielokrotngo laureata w konkursach przedmiotowych (z j. polskiego i j. angielskiego).
dyplom SP

Docenieni zostali również nauczyciele obu chłopców:
p. Małgorzata Sabat, p. Magdalena Skała, p. Barbara Szajna, p. Bernadetta Littak-Wdowik, p. Magdalena Dygoń oraz p. Waldemar Kazak - otrzymali dyplomy gratulacyjne za owocną pracę z uczniami.

Następnie Pan Wizytator, w imieniu Pani Małgorzaty Rauch - Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Pani Ewy Leniart - Wojewody Podkarpackiego, wręczył Siostrze Dyrektor dyplom "SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM".

 

ROK SZKOLNY 2020/2021 dobiegł końca. Wszyscy przeżyliśmy podczas jego trwania i dobre, i troche gorsze chwile. Ufajmy, że wszystko co na spotyka ma jakiś cel i jest w zamysle i planach Bożych.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom dobrych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu.

WAKACJE, ZNOWU SĄ WAKACJE......

                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview