Kalendarium

Poprzedni miesiąc Kwiecień 2021 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 13 1 2 3 4
week 14 5 6 7 8 9 10 11
week 15 12 13 14 15 16 17 18
week 16 19 20 21 22 23 24 25
week 17 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń
facebook_page_plugin

sukcesy11


  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

 

Szkolna Rada Rodziców
2020/2021

Prezes: Pan Jerzy Jezuit
Viceprezes LO: Pan Bartłomiej Bartosiewicz
Viceprezes LO: Pan Grzegorz Koryl
Viceprezes SP: Pani Urszula Chorzępa
Skarbnik: Pan Aleksander Szumilas
Sekretarz: Pani Agnieszka Przywara
Członkowie: Pani Anna Mazur, Pani Małgorzata Trybus, Pani Kornelia Szpetnar, Pan Marek Rzucidło, Pani Teresa Moroń


Klasowe Rady Rodziców
20
20/2021

Szkoła Podstawowa

1 a

  • Przewodniczący: Pan Miłosz Drachal

  • Skarbnik: Pani Urszula Kandafer

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Justyna Koszel

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Marta Dral

1 b

  • Przewodnicząca: Pani Marta Ziemba

  • Skarbnik: Pani Agata Piela

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Zuzanna Nogaj

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Magdalena Baszak

2 a

  • Przewodnicząca: Pani Paulina Halko

  • Skarbnik: Pani Anna Bogacz

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Karolina Syrek-Kaplita

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Andrzej Burghardt

4 a

  • Przewodniczący: Pan Damian Pyrkosz

  • Skarbnik: Pan Krzysztof Piela

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Jolanta Połomska-Rak

  • Prz. sekcji dyd.-wych.: Pani Bożena Adamczyk-Malicka

5 a

  • Przewodnicząca: Pani Katarzyna Zając

  • Zastępca: Pan Grzegorz Bober

  • Skarbnik: Pani Bożena Bukała

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Gerard Brożyna

  • Prz. sekcji dyd.-wych.: Pani Anetta Wota

6 a

  • Przewodnicząca: Pani Agnieszka Długosz

  • Skarbnik: Pani Elżbieta Wysakowska

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Różański

  • Prz. sekcji dyd.-wych.: Barbara Przegrodzka-Pubrat

6 b

  • Przewodniczący: Pan Arkadiusz Ruszała

  • Skarbnik: Pani Zofia Wnuk

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Emilia Standyło

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Urszula Chorzępa

7 a

  • Przewodnicząca: Pani Agnieszka Pyrkosz

  • Skarbnik: Pan Paweł Guzik

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Iwona Drzał

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Edyta Mróz

7 b

  • Przewodnicząca: Pani Agata Bąk

  • Skarbnik: Pani Katarzyna Łodej

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Joanna Sowa

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Aneta Szemraj

8 a

  • Przewodnicząca: Pani Anna Małachowska

  • Skarbnik: Pani Kornelia Szpetnar

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Hubert Kyc

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Elżbieta Romanek

8 b

  • Przewodnicząca: Pani Katarzyna Adamczyk Pilch

  • Skarbnik: Pani Monika Wysakowska-Wanic

  • Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Agnieszka Mac

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Bartłomiej Bartosiewicz


 
Liceum

I A

  • Przewodniczący: Pan Piotr Nazarko

  • Skarbnik: Pan Krzysztof Piędel

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Marta Słomiana

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Magdalena Kobylarz

I B

  • Przewodnicząca: Pani Jadwiga Szczepańska

  • Skarbnik: Pani Magdalena Reich

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Mariusz Pelikan

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Dorota Chmura

I C

  • Przewodnicząca: Pani Magdalena Cwenar

  • Skarbnik: Pani Elżbieta Syper

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Janusz Hałdaś

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Jakubowska

I D

  • Przewodniczący: Pan Aleksandrer Szumilas

  • Skarbnik: Pani Justyna Dryja

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Grzegorz Koryl

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Marzena Kryczka

I E

  • Przewodnicząca: Pani Anna Richter - Sadza

  • Skarbnik: Pani Jolanta Bukowy
  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Zofia Mucha
  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Aneta Rzucidło

II AP

  • Przewodniczący: Pan Mariusz Witek

  • Skarbnik: Pani Urszula Urjasz - Tryba

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Barbara Buczek

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Grzegorz Porada

II BP

  • Przewodnicząca: Pani Monika Majda

  • Skarbnik: Pani Edyta Niegowska - Buko

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Krzysztof Powrózek

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Dorota Szymborska

II CP

  • Przewodnicząca: Pani Sylwia Tomaka

  • Skarbnik: Pani Renata Zawada

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Tomasz Stąpor

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Marcin Dusza

II DP

  • Przewodniczący: Pan Piotr Baran

  • Skarbnik: Pani Anita Kawa - Bełch

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Małgorzata Majka - Onyszkiewicz

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Marek Rzucidło

II EP

  • Przewodnicząca: Pani Monika Rybka

  • Zastępca przewodniczącej: Pani Elżbieta Jopek
  • Skarbnik: Pani Teresa Moroń

  • Członek: Pan Marcin Soboń

II FP

  • Przewodnicząca: Pani Ewelina Król

  • Skarbnik: Pan Maciej Trybus

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Małgorzata Grabiec - Zych

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Piotr Golema

II AG

  • Przewodnicząca: Pani Małgorzata Januszewska

  • Skarbnik: Pani Iwona Nowik

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Sylwia Kuliberda

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Iwona Trojanowska

II BG

  • Przewodnicząca: Pani Monika Wołcz

  • Zastępca: Pani Marta Materna

  • Prz. sekcji imp. – kult.: Pan Roman Hus

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Barbara Ruszała

II CG

  • Przewodnicząca: Pani Joanna Piróg

  • Skarbnik: Pani Bożena Winogrodzka

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Jadwiga Szczepańska

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Beata Kolis

II DG

  • Przewodnicząca: Pani Justyna Dryja

  • Skarbnik: Pani Anna Polak - Młynarska

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Anna Binkowska

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Katarzyna Chudzik

II EG

  • Przewodnicząca: Pani Agnieszka Hoszowska - Jabłońska

  • Skarbnik: Pani Maria Skiba

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Irek Dzieszko

III A

  • Przewodnicząca: Pai Ewa Kulpa

  • Skarbnik: Pan Artur Berłowski

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Jerzy Jezuit

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Przywara

III B

  • Przewodnicząca: Pani Edyta Gudyka

  • Skarbnik: Pani Anna Partyka

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Danuta Ptak

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Maria Chmura

 III C

  • Przewodnicząca: Pani Anna Mazur

  • Skarbnik: Pani Agnieszka Bednarska

  • Prz. sekcji imp. - gosp.: Pani Anna Leśniewska

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Tomasz Stąpor

III D

  • Przewodniczący: Pan Grzegorz Koryl

  • Wiceprzewodnicząca: Pani Agnieszka Zamorska

  • Skarbnik: Pani Magdalena Kuczyńska

III E

  • Przewodniczący: Pan Grzegorz Rajtar

  • Skarbnik: Pani Renata Wójcik

  • Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Sławomir Kuźniar

  • Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Joanna Nowak

                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview