Kalendarium

Poprzedni miesiąc Czerwiec 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3 4
week 23 5 6 7 8 9 10 11
week 24 12 13 14 15 16 17 18
week 25 19 20 21 22 23 24 25
week 26 26 27 28 29 30
26 Cze 2017
12:00AM
Wakacje (26 VI - 1 IX)

 

  • Przeczytaj o wymianach międzynarodowych i programie SC w naszej szkole.

Zebrania Rodziców uczniów Gimnazjum i Liceum
w roku szkolnym 2016/2017

Spotkania rozpoczynają się zwykle o godzinie 17.00

  • 14 września 2016 (środa)

  • 25 października 2016 (wtorek)

  • 6 grudnia 2016 (wtorek)

  • 7 stycznia 2017 (sobota) - Opłatek Gimnazjum

  • 8 stycznia 2017 (niedziela) - Opłatek Liceum

  • 28 lutego 2017 (wtorek)

  • 4 kwietnia 2017 (wtorek)

  • 24 maja 2017 (środa)


Harmonogram konsultacji
dla Rodziców uczniów Gimnazjum i Liceum
w roku szkolnym 2016/2017

ostatnia aktualizacja: 11 stycznia 2017 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany Przedmiot

Termin konsultacji

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Bajda Bożena

fizyka

wtorek

9.45 - 10.30

2.

Barć Anna

wychowanie fizyczne

piątek

10.40 - 11.20

3.

Barć Bartosz

wychowanie fizyczne

poniedziałek

9.45 - 10.30

4.

Bąk Anna

j. angielski

piątek

9.45 - 10.30

5.

Berezowska Agnieszka

j. niemiecki

poniedziałek

9.40 - 10.30

6.

Bober Agnieszka

j. francuski

wtorek

9.45 - 10.30

7.

Bogacz Anna j. angielski piątek 9.45 - 10.30

8.

Ceglarz Marta matematyka

poniedziałek

8.50 - 9.35

9.

Chłanda Dorota

j. francuski

wtorek

11.45 - 12.30

10.

Chmielowiec Piotr

historia, WOS

środa

11.00 - 11.30

11.

Chochrek Marzena

fizyka

środa

11.40 - 12.25

12.

Curzytek Aneta

wychowanie fizyczne

poniedziałek

8.50 - 9.35

13.

Czupryk Anna WDŻ wtorek 15.00 - 16.00

14.

Czupryk Rafał WOS, historia wtorek 8.00 - 8.45

15.

Czyż Małgorzata j. polski wtorek 12.40 - 13.25
16. S. Dąbrowska Regina historia środa 11.45 - 12.30

17.

Domka-Sołek Małgorzata j. niemiecki poniedziałek

9.45 - 10.30

18.

Dulińska Monika j. polski środa

9.45 - 10.30

19.

Dygoń Magdalena

j. polski środa 13.25 - 14.10

20.

Dziedzic Katarzyna j. niemiecki

poniedziałek

8.50 - 9.35

21.

Figiela Beata chemia

wtorek

11.40 - 12.30

22.

Gargasz Krzysztof biologia piątek 9.45 - 10.30

23.

Grata Jakub

fizyka środa 9.45 - 10.30

24.

Hadam Monika informatyka

poniedziałek

8.50 - 9.35

25.

Januszewski Tomasz historia, WOS wtorek 8.50 -9.35

26.

Kadłuczka Barbara fizyka wtorek
 8.50 - 9.30

27.

Kawałek Małgorzata matematyka środa 12.35 - 13.20

28.

Kazak Waldemar j. angielski czwartek 9.45 - 10.30

29.

 Kopel Rafał wychowanie fizyczne  środa 13.30 - 14.15

30.

Kordzikowska Joanna historia środa 8.50 - 9.35

31.

Kraus Mariusz matematyka poniedziałek 8.50 - 9.35

32.

Krawiec Karolina przedsiębiorczość środa 13.30 - 14.15

33.

Kwiatkowski Bogdan informatyka wtorek 8.50 - 9.35

34.

Lamers Barbara j. angielski wtorek

9.45 - 10.30

35.

S. Letkowska Magdalena religia

36.

Littak-Wdowik Bernadetta matematyka

środa

11.40 - 12.25

37.

Maciołek Alina j. angielski środa 11.40 - 12.25

38.

Majewski Paweł wychowanie fizyczne, EdB wtorek 8.50 - 9.35

39.

Malarska-Knap Maria j. angielski

poniedziałek

9.45 - 10.30

40.

Manijak Tomasz

informatyka, technika

wtorek

12.35 - 13.20

41.

Markowska Joanna j. polski

wtorek

11.45 - 12.30

42.

Michalska Bernadeta j. łaciński poniedziałek 8.50 - 9.35

43.

Ks. Motyka Andrzej religia środa 9.45 - 10.30

44.

Nawojski Roman fizyka środa

8.00 - 8.45

45.

Oćwieja Maria geografia

czwartek

10.40 - 11.25

46.

Osiak Anna j. francuski piątek 12.40 - 13.25

47.

Ostasz Janina biologia środa 8.00 - 8.45

48.

Piwowar Jolanta j. polski wtorek 10.40 - 11.25

49.

Ks. Pociask Andrzej religia, filozofia piątek 13.20 - 14.15

50.

Posiak Marcin

wychowanie fizyczne

wtorek

11.40 - 12.25

51.

Roman Marcin wychowanie fizyczne

wtorek

10.40 - 11.25

52.

Rudawska Barbara j. angielski

wtorek

11.45 - 12.25

53.

Sabat Małgorzata biologia

środa

8.50 - 9.35

54.

Sergiew Tomasz matematyka czwartek 8.50 - 9.35

55.

Skała Magdalena geografia środa 12.40 - 13.25

56.

Słowik Elżbieta j. polski

piątek

10.40 - 11.25

57.

Solecka Anna plastyka piątek
8.50 - 9.35

58.

Sołtys Robert j. niemiecki piątek 10.40 - 11.25

59.

Sowa Gertruda biologia poniedziałek 10.40 - 11.25

60.

Stefanik Michał muzyka wtorek 13.20 - 14.15

61.

Stępień Ilona j. angielski poniedziałek 11.45 - 12.30

62.

Stolarska Matylda j. angielski środa

12.40 - 13.25

63.

Sydor Renata j. angielski poniedziałek 9.45 - 10.30

64.

Szczepankiewicz Szymon chemia środa 11.50 - 12.30

65.

Świątek Andrzej geografia poniedziałek 11.45 - 12.30

66.

Ks. Trojnar Dariusz religia czwartek 9.45 - 10.30

67.

Wach Anna chemia piątek
8.55 - 9.30

68.

Walicka Magdalena matematyka poniedziałek 11.45 - 12.25

69.

Wojciechowska Aneta j. polski poniedziałek

11.40 - 12.25

70.

Wojnar Stanisław

j. angielski,
j. niemiecki

wtorek 8.00 - 8.45