Kalendarium

Poprzedni miesiąc Sierpień 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 31 1 2 3 4 5
week 32 6 7 8 9 10 11 12
week 33 13 14 15 16 17 18 19
week 34 20 21 22 23 24 25 26
week 35 27 28 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Koło filozoficzne

skanuj0016

Chór szkolny

skanuj0017

Terminy konsultacji dla Rodziców
w roku szkolnym 2017/2018
zaktualizowano 4 kwietnia 2018 r.

Lp. Nazwisko i imię Termin
Dzień Godzina
 1. Bajda Bożena Poniedziałek 11.25 – 12.10
 2. Barć Anna Czwartek 12.40 – 13.25
 3. Barć Bartosz Wtorek 9.45 – 10.30
 4. Bąk Anna Poniedziałek 9.45 – 10.30
 5. Berezowska Agnieszka Czwartek 10.40 – 11.40
 6. Bober Agnieszka Poniedziałek 9.45 – 10.30
 7. Chłanda Dorota Czwartek  8.50 – 9.35
 8. Chmielowiec Piotr  Wtorek  9.30 - 10.00
 9. Chochrek Marzena Wtorek 9.45 - 10.30
 10. Curzytek Aneta  Środa  8.50 – 9.35
 11. Czupryk Anna Wtorek 14.30 - 15.30
 12. Czupryk Rafał Wtorek  11.45 – 12.30
 13. Czyż Małgorzata Poniedziałek 12.40 - 13.25
 14. Daniewicz Anna  Środa 9.45 - 10.30
 15. S. Dąbrowska Regina Środa  10.40 - 11.25
 16. Domka-Sołek Małgorzata  Czwartek  9.00 – 9.35
 17. S. Dorula Hiacynta  Czwartek  13.30 – 14.15
 18. Dygoń Magdalena Piątek  9.45 - 10.30
 19. Dziedzic Katarzyna  Czwartek  10.40 – 12.20
 20. Gargasz Krzysztof  Wtorek  9.45 – 10.30
 21. Grata Jakub  Środa 10.40 - 11.25
 22. Hadam Monika Poniedziałek 10.40 - 11.25
 23. Jagoda Edyta Wtorek 14.20 - 15.05
 24. Januszewski Tomasz Piątek 8.50 - 9.35
 25. Ks. Jeziorski Sławomir Czwartek  8.20 - 8.50
 26. Kadłuczka Barbara Wtorek  15.05 - 15.45
 27. Kawałek Małgorzata  Czwartek  9.45 - 10.30
 28. Kazak Waldemar  Poniedziałek  10.40 -11.25
 29. Kąkol Patrycja  Wtorek  12.40 - 13.25
 30. Kopel Rafał  Środa  8.50 - 9.35
 31. Kordzikowska Joanna  Poniedziałek  9.45 – 10.30
 32. Koryl Agnieszka  Wtorek  15.05 - 15.50
 33. Kraus Mariusz  Poniedziałek 12.35 – 13.20
 34. Krawiec Karolina Czwartek 8.50 - 9.35
 35. Kwiatkowski Bogdan Wtorek 10.30 - 11.30
 36. Lamers Barbara  Czwartek  8.50 – 9.35
 37. S. Letkowska Magdalena  Środa  12.40 -13.25
 38. Littak – Wdowik Bernadetta Wtorek  9.45 - 10.30
 39. Majewski Paweł Środa 9.35 – 10.30
 40. Malarska – Knap Maria Poniedziałek 11.45 – 12.30
 41. Manijak Tomasz  Czwartek 10.40 – 11.25
 42. Markowska Joanna  Czwartek 12.40 – 13.25
 43. Michalska Bernadeta  Wtorek  13.30 -14.15
 44. Ks. Motyka Andrzej Środa  12.40 - 13.25
 45. Nawojski Roman Środa 8.50 – 9.35
 46. Oćwieja Maria  Czwartek  14.20 -15.05
 47. Osiak Anna  Środa  13.30 – 14.15
 48. Ostasz Janina
 49. Piwowar Jolanta Poniedziałek  10.30 -11.15
 50. Posiak Marcin  Środa 9.45 – 10.30
 51. Roman Marcin  Wtorek  9.45 – 10.30
 52. Sabat Małgorzata  Czwartek  8.50 - 9.35
 53. Sergiew Tomasz  Czwartek  8.50 – 9.35
 54. Skała Magdalena  Poniedziałek 12.40 - 13.25
 55. Słowik Elżbieta  Środa  13.30 – 14.15
 56. Solecka Anna  Wtorek 13.30 – 14.15
 57. Sołtys Robert Środa 8.50 - 9.35
 58. Sowa Gertruda Poniedziałek 8.50 - 9.35
 59. Stefanik Michał Wtorek 13.30 – 14.15
 60. Stępień Ilona Poniedziałek 8.50 - 9.35
 61. Stolarska Matylda Środa 11.45 – 12.30
 62. Sydor Renata Wtorek 8.45 – 9.30
 63. Szczepankiewicz Aneta Środa 10.40 – 11.25
 64. Szczepankiewicz Szymon Wtorek 10.00 - 10.30
 65. Świątek Andrzej Piątek 8.00 - 8.45
 66. Trojnar Agnieszka Środa 9.45 - 10.30
 67. Wach Anna Poniedziałek 9.50 – 10.25
 68. Walicka Magdalena Czwartek 11.45 – 12.15
 69. Wąsowska Agnieszka Wtorek 9.45 - 10.30
 70. Wojciechowska Aneta Wtorek 11.45 - 12.30
 71. Wojnar Stanisław Poniedziałek 8.50 – 9.35
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview