Kalendarium

Poprzedni miesiąc Październik 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Koło filozoficzne

skanuj0016

Chór szkolny

skanuj0017

Rok szkolny 2018/2019

Zajęcia w ramach projektu "Akademia umiejętności i kompetencji"

Koło astronomiczne - P. Jakub Grata >>

Kółko biologiczne "Rozwiń skrzydła" - P. Gertruda Sowa >>

English Drama - P. Agnieszka Trojnar >>

Kurs specjalistyczny języka francuskiego - P. Anna Osiak >>

Kurs specjalistyczny języka włoskiego - P. Anna Osiak >>

Olimpijskie koło matematyczne - P. Mariusz Kraus >>

Doradztwo zawodowe - P. Agnieszka Koryl, P. Małgorzata Kosak, P. Karolina Krawiec >>

Twórcze myślenie - projekt filozoficzny - P. Agnieszka Koryl >>

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni - projekt z dziedziny informatyki - P. Monika Hadam, P. Agnieszka Koryl, P. Bogdan Kwiatkowski, P. Tomasz Manijak >>


Inne:

 

Chór - p. Małgorzata Rząsa, P. Michał Stefanik >>

Kółko biologiczne (kl. I Liceum) - P. Gertruda Sowa >>

Konsultacje chemiczne - P. Anna Daniewicz >>

Kółko filozoficzne - P. Agnieszka Koryl >>

Kółko fizyczne (maturalne) - P. Jakub Grata >>

Kółko fizyczne (klasy I i II Liceum) - P. Jakub Grata >>

Kółko fizyczne, konsultacje - P. Roman Nawojski >>

Kółko geograficzne - P. Andrzej Świątek >>

Kółko historyczno-modelarskie - P. Tomasz Januszewski >>

Kółko języka angielskiego (kl. II III) - P. Barbara Lamers >>

Kółko języka angielskiego - P. Stanisław Wojnar >>

Kółko języka francuskiego (olimpijskie) - P. Anna Osiak >>

Kółko języka polskiego - P. Małgorzata Czyż >>

Kółko języka polskiego - P. Jolanta Piwowar >>

Kółko języka polskiego - P. Aneta Wojciechowska >>

Kółko języka polskiego (olimpijskie) - P. Aneta Wojciechowska >>

Kółko języka włoskiego (olimpijskie) - P. Anna Osiak >>

Konsultacje matematyczne - P. Magdalena Walicka >>

Konsultacje matematyczne (kl. III L) - P. Bernadetta Littak-Wdowik >>

Koło matematyczne (maturalne) - P. Małgorzata Kawałek >>

Koło matematyczne (olimpijskie) - P. Mariusz Kraus >>

Koło matematyczne (warsztaty maturalne) - P. Mariusz Kraus >>

Kółko taneczne - P. Tomasz Januszewski >>

Kółko teatralne - P. Aneta Wojciechowska >>

Pozalekcyjne zajęcia sportowe >>

 

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

 

                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview