Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30

  wym3


 

Rok szkolny 2016/2017

Dyrektor szkoły
s. Anna Telus

Nazwisko i imię Przedmiot Szkoła Podstawowa Gimnazjum Liceum
S. Telus Anna
Dyrektor
j. francuski + + +
S. Dębowska Krystyna
Wicedyrektor
WOK + + +
Bajda Bożena fizyka + +  
Barć Anna wych. fiz.     +
Barć Bartosz wych. fiz.   + +
Bąk Anna j. angielski   +  
Berezowska Agnieszka j. niemiecki   + +
Bober Agnieszka j. francuski + + +

Bogacz Anna

j. angielski

   

+

Chłanda Dorota j. francuski,
j. hiszpański
+ + +
Chmielowiec Piotr historia, WOS     +
Chochrek Marzena fizyka, przyroda + + +
Curzytek Aneta wych. fiz. + +  
Czupryk Anna WDŻ + +  
Czupryk Rafał historia, HIS     +
Czyż Małgorzata j. polski, WOK     +
Daniewicz Anna chemia + + +
S. Dąbrowska Regina historia + +  
Domka-Sołek Małgorzata j. niemiecki,
j. hiszpański
+   +
S. Dorula Hiacynta religia +   +

Dulińska Monika

j. polski

+

+

 
Dygoń Magdalena j. polski + +  
Dziedzic Katarzyna j. niemiecki + + +
Gargasz Krzysztof biologia     +
Grata Jakub fizyka +   +
Hadam Monika informatyka,
zaj. tech., matematyka
+ +  
Jagoda Edyta matematyka     +
Januszewski Tomasz historia, WOS   + +
Ks. Jeziorski Sławomir religia     +
Kadłuczka Barbara fizyka     +
Kawałek Małgorzata matematyka +   +
Kazak Waldemar j. angielski + +  
Kopel Rafał wych. fiz. + +  +
Kordzikowska Joanna historia, WOS     +
Koryl Agnieszka filozofia     +
Kraus Mariusz matematyka +   +
Krawiec Karolina przedsiębiorczość,
zaj. tech
  + +
Kwiatkowski Bogdan informatyka     +
Lamers Barbara j. angielski     +
S. Letkowska Magdalena religia, internat   + +
Littak-Wdowik Bernadetta matematyka + + +
Majewski Paweł wych. fiz., EdB   + +
Malarska-Knap Maria j. angielski     +
Manijak Tomasz informatyka,
zaj. techniczne
+ + +
Markowska Joanna j. polski   +  
Micał Barbara biblioteka + +  
Michalska Bernadeta j. łaciński,
j. hiszpański
    +
Ks. Motyka Andrzej religia   + +
Nawojski Roman fizyka     +
Oćwieja Maria geografia   +  
Osiak Anna j. francuski,
j. włoski
+ + +
Ostasz Janina biologia     +
Piwowar Jolanta j. polski, WOK     +
Podolak Zając Jolanta pedagog,
doradca zawod.
+ + +
Posiak Marcin wych. fiz. + + +
Roman Marcin wych. fiz. + + +
Rząsa Małgorzata
(od II półrocza)
matematyka, chór + + +
Rzucidło Piotr chór   +  
Sabat Małgorzata biologia + +  

Sergiew Tomasz

matematyka

+

+

+
Skała Magdalena geografia + + +

Słowik Elżbieta

j. polski, WOK

 

 

+

Solecka Anna plastyka +    
Sołtys Robert j. niemiecki + +  
Sowa Gertruda biologia     +
Stefanik Michał muzyka, chór + + +

Stępień Ilona

j. angielski

 

+

 

Stolarska Matylda

j. angielski

+

+

 
Sydor Renata j. angielski     +
Szczepankiewicz Aneta j. angielski +   +
Szczepankiewicz Szymon chemia     +
Świątek Andrzej geografia     +
Trojnar Agnieszka j. angielski, WDŻ     +
Wach Anna chemia   + +
Walicka Magdalena matematyka     +

Wąsowska Agnieszka

matematyka

   

+

Wojciechowska Aneta j. polski     +
Wojnar Stanisław j. angielski,
j. niemiecki
+   +
S. Zagórowska Celina religia   +  
Ziarnik Anna psycholog + + +

                  
                     Wychowawcy klas i ich asystenci
                              Rok szkolny 2017/2018

Klasa Wychowawca Asystenci
Szkoła Podstawowa
7a SP S. Regina Dąbrowska P. Aneta Szczepankiewicz
P. Tomasz Manijak
7b SP
P. Matylda Stolarska P. Anna Czupryk
P. Anna Solecka
7c SP
P. Waldemar Kazak P. Anna Daniewicz
7d SP
P. Magdalena Skała P. Monika Dulińska
P. Michał Stefanik
Gimnazjum
2a G P. Małgorzata Sabat P. Agnieszka Bober
P. Aneta Curzytek
2b G P. Joanna Markowska P. Ilona Stępień
P. Rafał Kopel
2c G P. Tomasz Januszewski P. Anna Bąk
P. Maria Oćwieja
2d G P. Marcin Roman P. Barbara Micał
S. Magdalena Letkowska
3a G P. Robert Sołtys P. Marzena Chochrek
3b G P. Barnadetta
Littak-Wdowik
P. Anna Wach
P. Katarzyna Dziedzic
3c G P. Tomasz Sergiew P. Monika Hadam
P. Karolina Krawiec
3d G P. Magdalena Dygoń P. Bożena Bajda
P. Marcin Posiak

Liceum

IA L P. Aneta Wojciechowska P. Janina Ostasz
P. Dorota Chłanda
IB L P. Gertruda Sowa P. Agnieszka Wąsowska
IC L P. Magdalena Walicka S. Hiacynta Dorula
P. Krzysztof Gargasz
ID L P. Barbara Lamers P. Agnieszka Trojnar
IE L P. Elżbieta Słowik P. Anna Barć
P. Mariusz Kraus
IIA L P. Bernadeta Michalska P. Agnieszka Koryl
P. Piotr Chmielowiec
IIB L P. Szymon Szczepankiewicz P. Małgorzata Kawałek
IIC L P. Małgorzata Czyż P. Rafał Czupryk
IID L P. Bogdan Kwiatkowski P. Edyta Jagoda
P. Jakub Grata
IIE L P. Paweł Majewski P. Barbara Kadłuczka
P. Renata Sydor
IIIA L P. Agnieszka   Berezowska P. Małgorzata Domka-Sołek
Ks. Andrzej Motyka
IIIB L P. Maria Malarska-Knap P. Anna Bogacz
P. Bartosz Barć
IIIC L P. Jolanta Piwowar Ks. Sławomir Jeziorski
IIID L P. Andrzej Świątek P. Joanna Kordzikowska
IIIE L P. Stanisław Wojnar P. Roman Nawojski
P. Anna Osiak