Kalendarium

Poprzedni miesiąc Grudzień 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2
week 49 3 4 5 6 7 8 9
week 50 10 11 12 13 14 15 16
week 51 17 18 19 20 21 22 23
week 52 24 25 26 27 28 29 30
week 1 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Rok szkolny 2018/2019

sanna

Dyrektor szkoły
s. Anna Telus

Grono Pedagogiczne

Nazwisko i imię Przedmiot Szkoła Podstawowa Gimnazjum Liceum
S. Telus Anna
Dyrektor
j. francuski + + +
S. Dębowska Krystyna
Wicedyrektor
j. polski, WOK + + +
Bajda Bożena fizyka + +  
Barć Anna wych. fiz. +   +
Barć Bartosz wych. fiz. +   +
Bąk Anna j. angielski + +  
Berezowska Agnieszka j. niemiecki +   +
Bober Agnieszka j. francuski,
j. hiszpański
+ + +

Bogacz Anna
(urlop mac.)

j. angielski

   

+

Chłanda Dorota j. francuski,
j. hiszpański
+ + +
Chmielowiec Piotr historia, WOS, HiS     +
Curzytek Aneta wych. fiz. + +  
Czupryk Anna WDŻ + +  
Czupryk Rafał historia, HIS     +
Czyż Małgorzata j. polski, WOK   + +
Daniewicz Anna chemia + + +
S. Dąbrowska Regina historia + +  
Domka-Sołek Małgorzata j. niemiecki,
j. hiszpański
+   +
S. Dorula Hiacynta religia +   +

Dulińska Monika
(urlop mac.)

j. polski

+

+

 
Dygoń Magdalena j. polski + +  
Dziedzic Katarzyna j. niemiecki + + +
Gargasz Krzysztof biologia, przyroda     +
Grata Jakub fizyka +   +
Hadam Monika informatyka,
zaj. tech., matematyka
+ +  
Jagoda Edyta matematyka     +
Januszewski Tomasz historia, WOS + + +
Ks. Jeziorski Sławomir religia     +
Kawałek Małgorzata matematyka +   +
Kazak Waldemar j. angielski + +  
Kąkol-Dworak Patrycja j. angielski     +
Kordzikowska Joanna historia, WOS     +
Koryl Agnieszka filozofia, dor. zaw. +   +
Kosak Małgorzata pedagog + + +
Kraus Mariusz matematyka +   +
Krawiec Karolina przedsiębiorczość,
zaj. tech, dor. zaw.
+ + +
Kwiatkowski Bogdan informatyka     +
Lamers Barbara j. angielski     +
S. Letkowska Magdalena religia, internat   + +
Littak-Wdowik Bernadetta matematyka +   +
Majewski Paweł wych. fiz., EdB  + + +
Malarska-Knap Maria j. angielski     +
Manijak Tomasz informatyka,
zaj. techniczne
+ + +
Markowska Joanna j. polski + +  
Micał Barbara biblioteka + +  +
Michalska Bernadeta (urlop) j. łaciński,
j. hiszpański
    +
Ks. Motyka Andrzej religia     +
Nawojski Roman fizyka     +
Oćwieja Maria geografia   +  
Osiak Anna j. francuski,
j. włoski
+ + +
Piwowar Jolanta j. polski, WOK    + +
Podolak Zając Jolanta (urlop mac.) pedagog + + +
Posiak Marcin wych. fiz. +   +
Roman Marcin wych. fiz. + + +
Rudawska Barbara j. angielski +   +
Rząsa Małgorzata matematyka, chór + + +
Sabat Małgorzata biologia, przyroda + +  

Sergiew Tomasz

matematyka,
z. tech.

+

+

 
Skała Magdalena geografia + + +

Słowik Elżbieta

j. polski, WOK

 

 

+

Sobol Anna j. łaciński     +
Soja-Durek Małgorzata j. hiszpański +   +
Solecka Anna plastyka +    
Sołtys Robert j. niemiecki + +  
Sowa Gertruda biologia     +
Stefanik Michał muzyka, chór + + +

Stępień Ilona

j. angielski

 

+

 

Stolarska Matylda

j. angielski

+

+

 
Sydor Renata j. angielski     +
Szczepankiewicz Aneta (urlop) j. angielski +   +
Szczepankiewicz Szymon chemia     +
Świątek Andrzej geografia     +
Trojnar Agnieszka j. angielski, WDŻ +   +
Wach Anna chemia +   +
Walicka Magdalena matematyka     +

Wąsowska Agnieszka

matematyka

   

+

Wojciechowska Aneta j. polski     +
Wojnar Stanisław j. angielski,
j. niemiecki
+   +
S. Zagórowska Celina religia   + +
Ziarnik Anna psycholog + + +

                  
                     Wychowawcy klas i ich asystenci
                              Rok szkolny 2018/2019

Klasa Wychowawca Asystenci

Szkoła Podstawowa
4a SP P. Tomasz Sergiew P. Michał Stefanik
4b SP P. Monika Hadam P. Anna Solecka
7a SP P. Robert Sołtys P. Bernadetta Littak-Wdowik
7b SP S. Hiacynta Dorula P. Anna Wach
7c SP P. Magdalena Dygoń P. Bożena Bajda
8a SP S. Regina Dąbrowska P. Tomasz Manijak
8b SP
P. Matylda Stolarska P. Anna Czupryk
P. Katarzyna Dziedzic
8c SP
P. Waldemar Kazak P. Anna Daniewicz
8d SP
P. Magdalena Skała P. Marcin Posiak

Gimnazjum
3a G P. Małgorzata Sabat P. Agnieszka Bober
P. Aneta Curzytek
3b G P. Joanna Markowska P. Ilona Stępień
P. Małgorzata Rząsa
3c G P. Tomasz Januszewski P. Anna Bąk
P. Maria Oćwieja
3d G P. Marcin Roman P. Barbara Micał
S. Magdalena Letkowska


Liceum

IA L P. Andrzej Świątek P. Karolina Krawiec
IB L P. Stanisław Wojnar P. Małgorzata Domka-Sołek
P. Anna Sobol
IC L P. Agnieszka Berezowska P. Agnieszka Trojnar
ID L P. Mariusz Kraus P. Anna Osiak
IE L P. Jolanta Piwowar P. Maria Malarska-Knap
P. Roman Nawojski
IIA L P. Aneta Wojciechowska P. Dorota Chłanda
IIB L P. Gertruda Sowa P. Anna Barć
IIC L P. Magdalena Walicka P. Krzysztof Gargasz
P. Barbara Rudawska
IID L P. Barbara Lamers P. Agnieszka Wąsowska
IIE L P. Elżbieta Słowik P. Bartosz Barć
P. Joanna Kordzikowska
IIIA L P. Agnieszka Koryl P. Piotr Chmielowiec
IIIB L P. Szymon Szczepankiewicz P. Małgorzata Kawałek
IIIC L P. Małgorzata Czyż P. Rafał Czupryk
P. Patrycja Kąkol-Dworak
IIID L P. Bogdan Kwiatkowski P. Edyta Jagoda
P. Jakub Grata
IIIE L P. Paweł Majewski P. Renata Sydor
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview