Kalendarium

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2021 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 35 1 2 3 4 5
week 36 6 7 8 9 10 11 12
week 37 13 14 15 16 17 18 19
week 38 20 21 22 23 24 25 26
week 39 27 28 29 30
facebook_page_plugin

sukcesy11


Filmy o szkole

Liceum
LOLOPjezyki obce m
Szkoła Podstawowa
SPTaniec

Inne filmy >>


Wirtualny spacer po szkole

SAM 4960


  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 

 

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2021 r.

 

Wychowawcy klas i ich asystenci
Rok szkolny 2021/2022

Klasa Sala Wychowawca Asystenci

Szkoła Podstawowa
1a SP 23L p. Paulina Grela p. Barbara Dabrowska
2a SP 24L p. Dominika Miłek p. Patrycja Kąkol-Dworak

2b SP 33L p. Dominika Karcz S. Katarzyna Szuba

3a SP 25L p. Agata Kotula-Roj

p. Weronika Hadam
p. Katarzyna Lech

4a SP 22L p. Waldemar Kazak p. Anna Czupryk

5a SP 34L S. Olena Dremlyuga p. Marcin Posiak

6a SP 35L p. Karol Dąbek S. Renata Pawlak

7a SP 26 p. Małgorzata Sabat p. Michał Stefanik
p. Patrycja Piękoś
7b SP 23 p. Monika Hadam p. Anna Solecka
p. Anna Bąk
7c SP 24 S. Regina Dąbrowska p. Urszula Sondej

8a SP 12 p. Bernadetta
   Littak-Wdowik
p. Monika Dulińska
8b SP 4 p. Robert Sołtys p. Bożena Bajda


Liceum po Szkole Podstawowej

IA L 5 p. Piotr Chmielowiec p. Anna Sobol

IB L 1 p. Paweł Majewski p. Agnieszka Trojnar
p. Roman Nawojski
IC L 02 p. Matylda Stolarska p. Anna Osiak

ID L 27 p. Agnieszka Berezowska p. Mariusz Kraus

IIA L 9 p. Aneta Wojciechowska p. Katarzyna Nizioł

IIB L 2 p. Magdalena Dygoń p. Ilona Stępień
p. Michał Kościak
IIC L 7 p. Bernadeta Michalska p. Dorota Chłanda

IID L 6 p. Magdalena Walicka p. Anna Wach

IIE L 3 p. Marcin Roman p. Damian Bocak

IIIA L 16 p. Magdalena Skała p. Małgorzata Rząsa

IIIB L 8 p. Gertruda Sowa p. Rafał Czupryk
p. Stanisław Wojnar
IIIC L 03 p. Bartosz Barć p. Krzysztof Gargasz

IIID L 15 p. Małgorzata Kawałek p. Anna Barć
p. Barbara Szajna
IIIE L 11 p. Tomasz Manijak p. Barbara Lamers

IIIF L 34 p. Bogdan Kwiatkowski p. Jakub Grata


Liceum po Gimnazjum

IIIAG L 06 p. Katarzyna Dziedzic p. Karolina Krawiec

IIIBG L 14 p. Tomasz Januszewski p. Szymon Szczepankiewicz

IIICG L 17 p. Małgorzata
    Czyż-Jaśkiewicz
p. Barbara Rudawska

IIIDG L 21 p. Maria Malarska-Knap p. Andrzej Świątek
p. Małgorzata Domka-Sołek
IIIEG L 10 p. Renata Sydor p. Elżbieta Słowik

                 logooSiostry Prezentki logo Krakow Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview