Kalendarium

Poprzedni miesiąc Październik 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 40 1 2 3 4
week 41 5 6 7 8 9 10 11
week 42 12 13 14 15 16 17 18
week 43 19 20 21 22 23 24 25
week 44 26 27 28 29 30 31
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 r.

 

Wychowawcy klas i ich asystenci
Rok szkolny 2020/2021

Klasa Sala Wychowawca Asystenci

Szkoła Podstawowa
1a SP 24L P. Dominika Miłek P. Patrycja Kąkol-Dworak
1b SP 22L P. Dominika Karcz S. Katarzyna Szuba
P. Katarzyna Lech
2a SP 25L P. Agata Kotula-Roj

P. Barbara Dąbrowska
S. Magdalena Letkowska

4a SP 34L S. Olena Dremlyuga P. Marcin Posiak
5a SP 23L P. Karol Dąbek P. Aneta Curzytek
6a SP 33L P. Małgorzata Sabat P. Marcin Roman
6b SP 35L P. Monika Hadam P. Anna Solecka
P. Anna Bąk
7a SP 5 P. Bernadetta
   Littak-Wdowik
P. Monika Dulińska
7b SP 7 P. Robert Sołtys P. Bożena Bajda
8a SP 4 S. Regina Dąbrowska P. Ilona Stępień
8b SP
02 P. Waldemar Kazak P. Michał Stefanik

Liceum po Szkole Podstawowej

IA L 9 P. Aneta Wojciechowska P. Katarzyna Nizioł
IB L 29 P. Magdalena Dygoń P. Gertruda Sowa
IC L 6 P. Bernadeta Michalska P. Dorota Chłanda
ID L 011 P. Magdalena Walicka P. Anna Wach
IE L 8 P. Joanna Markowska P. Damian Bocak
P. Anna Czupryk
IIAP L 2 P. Magdalena Skała P. Małgorzata Rząsa
IIBP L 12 P. Agnieszka Wąsowska P. Agnieszka Bober
P. Rafał Czupryk
IICP L 03 P. Bartosz Barć P. Krzysztof Gargasz
IIDP L 3 P. Małgorzata Kawałek P. Barbara Szajna
IIEP L 23 P. Tomasz Manijak P. Barbara Lamers
IIFP L 15 P. Bogdan Kwiatkowski P. Jakub Grata

Liceum po Gimnazjum

IIAG L 21 P. Katarzyna Dziedzic P. Karolina Krawiec
IIBG L 14 P. Tomasz Januszewski P. Szymon Szczepankiewicz
IICG L 16 P. Małgorzata
    Czyż-Jaśkiewicz
P. Barbara Rudawska
P. Matylda Stolarska
IIDG L 06 P. Maria Malarska-Knap P. Marta Ceglarz
P. Małgorzata Domka-Sołek
IIEG L 11 P. Renata Sydor P. Elżbieta Słowik
IIIA L 24 P. Andrzej Świątek P. Anna Barć
IIIB L 1 P. Stanisław Wojnar P. Anna Sobol
IIIC L 27/sMZ P. Agnieszka Berezowska P. Agnieszka Trojnar
P. Paweł Majewski
IIID L 25 P. Mariusz Kraus P. Anna Osiak
IIIE L 10 P. Piotr Chmielowiec P. Roman Nawojski
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview