Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30

  wym3


 

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2007/2008

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Maciej Trojnar – absolwent

  • Tomasz Szela – absolwent

  • Rafał Zawisza – absolwent

  • Marcin Bieda – absolwent

  • Michał Jędrzejek – uczeń III A

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała:

  • Karolina Sobolewska - uczennica IIIB

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Justyna Kruk - finalistka

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Karolina Włodarczyk – finalistka

Olimpiada Historyczna

  • Aleksander Haleniuk - laureat

  • Beniamin Bukowski - finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Michał Jędrzejek - laureat

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Konrad Iwiński - laureat

  • Jędrzej Trojanowski - finalista

  • Monika Kołodziejczyk - finalistka

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)

  • Piotr Bartosiewicz - finalista

Olimpiada Matematyczna

  • Mateusz Skomra - finalista

Olimpiada Geograficzna

  • Krzysztof Borkowski - laureat

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Sebastian Różycki - laureat

Olimpiada Chemiczna

  • Tomasz Trzeciak - finalista

Ogólnopolski Konkurs „Polska w NATO”

  • Piotr Bartosiewicz – finalista

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

  • Michał Jędrzejek, Zuzanna Kocik - VI miejsce

Samorządowy Konkurs nastolatków "Ośmiu wspaniałych"

  • Katarzyna Burek - laureatka

Ogólnopolski Konkurs na felieton
(organizowany przez XII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu)

  • Beniamin Bukowski - laureat

Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała
dla szkół średnich woj. podkarpackiego

  • Mateusz Skomra – laureat I miejsca

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei

  • Sebastian Bednarz – wyróżnienie

  • Bartosz Piwoda - wyróżnienie

Konkurs „Legendy, których nie znacie”

  • Beniamin Bukowski – laureat

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Prawda i Pamięć"
(organizowany przez Towarzystwo Opieki nad Oświęcimiem)

  • Klemens Zamoyski - wyróżnienie I stopnia

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej
(organizowany przez ZSTiO w Jarosławiu)

  • Tomasz Trzeciak - laureat

Podkarpacki Konkurs Astronomiczny

  • Sebastian Różycki - laureat III miejsca

Ogólnopolski Konkurs "Kangur Matematyczny"

  • Magdalena Szczygieł - uzyskała bardzo dobry wynik

  • Szymon Wojtowicz - wyróżniony

  • Sebastian Różycki - wyróżniony

  • Olga Lisiewicz - wyróżniona

  • Rafał Pomianek - wyróżniony

  • Jakub Bochenek - wyróżniony

  • Sebastian Bednarz - wyróżniony

  • Adrian Skoczylas - wyróżniony

  • Robert Szura - wyróżniony

  • Jakub Zaguła - wyróżniony

  • Monika Sajdyk - wyróżniona

Ogólnopolski Konkurs "Biznes Twój Plan"

  • Agnieszka Jurczak - zakwalifikowana do ogólnopolskiego finału

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Komiks i Scenariusz Komiksu "Daj Radę"

  • Izabella Cząstkiewicz - laureatka I miejsca

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
(Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek)

  • Paulina Magda - laureatka

  • Jacek Międlar - laureat

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych "Ogniwko 2008"

  • Jakub Pieluszczak - I miejsce w kategorii samochody osobowe, II miejsce w kategorii modele plastykowe - samoloty

  • Piotr Rodziński - I miejsce w kategorii modele plastykowe - pojazdy

Ogólnopolskie Zimowe Marsze na Orientację

      Juniorzy:

  • Magdalena Szczygieł, Sylwia Gudyka - III miejsce

  • Maciej Wawrzkowicz, Kamil Stasik - IV miejsce

  • Filip Latocha, Jan Piziak - V miejsce

  • Mateusz Owsiany - VI miejsce

      Bieg na orientację - indywidualny

  • Mateusz Kret - VI miejsce

Puchar Polski w Marszach na Orientację

  • Sylwia Gudyka, Marcin Michalski - V miejsce

  • Jan Piziak, Filip Latocha - VI miejsce

  • Katarzyna Pustelniak, Magdalena Szczygieł - V miejsce

  • Piotr Rodziński, Wojciech Jonakowski - VI miejsce

Licealiada

  • Edyta Ziętek i Zuzanna Kocik - II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

  • Joanna Kolano - V miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu
    50 m stylem klasycznym

Konkurs Plastyczny „Jestem OK. nie palę”
(organizowany przez PP Inspektora Sanitarnego)

  • Katarzyna Kwiecińska – wyróżnienie


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum
w olimpiadach i konkursach
w roku szkolnym 2007/08

Kuratoryjny Konkurs języka niemieckiego

  • Paulina Rosół - laureatka

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Barbara Błahut - laureatka

  • Katarzyna Mrozek - laureatka

  • Karolina Kuć - laureatka

  • Joanna Gawlik - laureatka

  • Kamila Korab - finalistka

  • Mateusz Bąk - finalista

  • Paweł Rawski - finalista

  • Krzysztof Pszeniczy - finalista

  • Maciej Świder - finalista

  • Aleksandra Ślęczka - finalistka

  • Dominika Lechowska  - finalistka

Kuratoryjny Konkurs języka angielskiego

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Anna Trzeciak - laureatka

  • Justyna Latacz - laureatka

  • Barbara Błahut - finalistka

  • Justyna Domka - finalistka

  • Kacper Świerzpwicz - finalista

  • Kinga Kubicka - finalistka

  • Jakub Uszycki - finalista

  • Iwona Lubińska - finalistka

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny

  • Grzegorz Skoraczyński - laureat

  • Maciej Rembisz - laureat

  • Anna Gruchała - laureatka

  • Michał Warzocha - laureat

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Szymon Wrzesień - finalista

  • Justyna Latacz - finalistka

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

  • Krzysztof Grzegorczyk - laureat

  • Katarzyna Mielcarek - finalistka

Kuratoryjny Konkurs Informatyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Jarosław Kolek - laureat

  • Leszek Foltman - laureat

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny

  • Szymon Wrzesień - laureat

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Kacper Świerzowicz - finalista

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny

  • Weronika Sarna - laureatka

  • Krzysztof Grzegorczyk - laureat

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

  • Jarosław Kolek - finalista

  • Kacper Świerzowicz - finalista

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Michał Warzocha - finalista

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

  • Kinga Kubicka - laureatka

  • Monika Kalandyk - laureatka

  • Weronika Sarna - laureatka

  • Krzysztof Grzegorczyk - finalista

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny

  • Iwona Lubińska - finalistka

  • Irmina Kaczmarek - finalistka

  • Aleksandra Pałka - finalistka

Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów

  • Jarosław Kolek - laureat

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego High Flier

  • Jarosław Kolek - laureat

Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża"

  • Krzysztof Grzegorczyk - laureat zawodów stopnia rejonowego

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Jarosław Kolek - finalista

Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała dla szkół gimnazjalnych

  • Jarosław Kolek – laureat I miejsca

Rzeszowski Konkurs Matematyczny dla klas II-ich Gimnazjum

  • Anna Biega, Piotr Kawałek, Szymon Wrzesień - I miejsce

  • Monika Mazgaj - II miejsce

  • Jarosław Kolek, Kacper Świerzowicz - wyróżnienie

Drużynowy Turniej Matematyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych

  • Kacper Świerzowicz, Piotr Kawałek, Teodor Jerzak -
    laureaci I miejsca

Ogólnopolski Konkurs "Kangur Matematyczny"

       Bardzo dobry wynik uzyskali:

  • Zbigniew Łatka

  • Kacper Świerzowicz

  • Jarosław Kolek

       Wyróżnieni zostali:

  • Marcin Wojnicki

  • Rafał Pytko

  • Monika Piechocińska

  • Marcin Knutel

  • Krzysztof Pszeniczny

  • Karol Bąk

  • Emilia Borkowska

  • Piotr Kawałek

  • Teodor Jerzak

  • Anna Biega

  • Monika Mazgaj

  • Szymon Wrzesień

  • Mateusz Mierzejewski

  • Konrad Kałucki

  • Łukasz Bochenek

  • Maciej Rembisz

  • Jakub Uszycki

  • Bartosz Pietraszek

  • Paweł Rawski

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla Gimnazjów
"Bądźmy uczniami Chrystusa"

  • Magdalena Wisz - udział w finale diecezjalnym

Konkurs Wiedzy Technicznej
(organizowany przez ZSTiO w Jarosławiu)

  • Maciej Rembisz - finalista

Konkurs Informatyczny - Rumunia
(organizowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie)

  • Leszek Foltman - zakwalifikowany przez Kuratorium

Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Maciej Rembisz - laureat

  • Michał Warzocha - laureat

  • Szymon Wrzesień - laureat

  • Anna Gruchała - laureatka

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat V miejsca

Polsko-Ukraiński konkurs Fizyczny "Lwiątko"

       Wyróżnienia zdobyli:

  • Szymon Wrzesień

  • Kacper Świerzowicz

  • Rafał Pytko

  • Piotr Kawałek

  • Krzysztof Pszeniczny

  • Paweł Zarosa

  • Arkadiusz Wąsacz

  • Zbigniew Łatka

VI Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla młodzieży
"Nauka z komputerem" 2008

  • Karolina Palimąka - wyróżniona

Konkurs Recytatorski "Legenda Baczyńskiego"

  • Maja Stefanowska - laureatka I miejsca

Festiwal Piosenki Religijnej Przemyśl 2007

  • Maja Stefanowska – wyróżnienie

Międzygimnazjalny Konkurs "Piosenka z tekstem"

  • Maja Stefanowska - laureatka

Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla województwa podkarpackiego

  • Chór Gimnazjum - II miejsce w kategorii zespoły wokalne

Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy
"Poznajemy Ojcowiznę"

  • Natalia Dul - laureatka III miejsca

Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  • Karolina Palimąka – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny TĘCZA

  • Justyna Domka - I miejsce w szkole

  • Katarzyna Wilk - wyróżnienie

  • Katarzyna Szeliga - wyróżnienie

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
(Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek)

  • Anna Bednarz - III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Modelarski „Ogniwko 2008 – Dębica”

  • Franciszek Gromadzki – III miejsce w kategorii modele plastykowe – figurki

  • Marcin Smulski – III miejsce w kategorii modele plastykowe - samoloty

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Ogólnopolski Zimowe Marsze na Orientację

  • Agata Wiśniewska, Agnieszka Goździelińska - IV miejsce

  • Weronika Sarna, Iwona Lubińska - V miejsce

  • Jakub Winter, Arkadiusz Wąsacz - VI miejsce

Indywidualne Mistrzostwa w LA szkół Gimnazjalnych

  • Karina Benedyk – I miejsce w skoku w dal dziewcząt

  • Maja Stefanowska – III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt

Międzygimnazjalne zawody pływackie "O puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 i nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa"

  • Adrian Baszak - I miejsce "50 m stylem grzbietowym"

  • Piotr Gomółka - I miejsce "25 m stylem motylkowym"

  • Mateusz Wośko - II miejsce "50 m stylem klasycznym"

  • Patrycja Wośko - II miejsce "50 m stylem grzbietowym"

  • Kinga Wdowiarz - V miejsce "25 m stylem motylkowym"

  • Marcin Pelc - VII miejsce "50 m stylem klasycznym"

  • Julia Haleniuk - VIII miejsce "50 m stylem klasycznym"

  • Ewa Mularz - X miejsce "50 m stylem grzbietowym"

IX Memoriał im. Maćka Nawrockiego - Międzynarodowy Turniej w JUDO

  • Wiktor Konopelski - I miejsce

Puchar Polski OTK Juniorek i Juniorów Młodszych

  • Wiktor Konopelski - III miejsce

XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych

  • Wiktor Konopelski - II miejsce w JUDO mężczyzn

Międzynarodowy Turniej JUDO z okazji Święta Narodowego Niepodległości

  • Jakub Szymczak - I miejsce w kategorii 66 kg

Gimnazjada

  • Mateusz Wośko, Kacper Gałan - Badminton chłopców II miejsce

  • Patrycja Wośko, Agnieszka Goździelińska, Aleksandra Leja - Badminton dziewcząt III miejsce

  • Adrian Baszak - II miejsce w finale wojewódzkim w pływaniu
    50 m stylem grzbietowym

  • Piotr Gomółka - I miejsce w półfinale w pływaniu 50 m stylem motylkowym