Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30

  wym3


 

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2009/2010

 

 

 

Sebastian Różycki - Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Piotr Bartosiewicz - Stypendysta Ministra Edukacji Narodowej
 

Olimpiada Artystyczna

  • Beniamin Bukowski - finalista

Olimpiada Astronomiczna

  • Adrian Skoczylas - wziął udział w II etapie

Olimpiada Biologiczna

  • Jan Sroka - finalista

  • Rafał Reguła - III miejsce w etapie okręgowym

W etapie okręgowym udział wzięli:

  • Dominika Kot,

  • Joanna Ulan,

  • Magdalena Kucab,

  • Karolina Majewska,

  • Gabriela Rusin,

  • Paulina Warunek

Olimpiada Chemiczna

  • Szymon Wrzesień - finalista

  • Maciej Rembisz - finalista

  • Michał Warzocha - wziął udział w II etapie

Olimpiada Filozoficzna

  • Beniamin Bukowski - wziął udział w II etapie

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

  • Sebastian Różycki - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Paweł Zarosa,

  • Karolina Chwajoł,

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Izabela Guzy,

  • Anna Malinka,

  • Weronika Sarna,

  • Anna Więcek,

  • Krzysztof Grzegorczyk,

  • Jakub Owoc

Olimpiada Historyczna

  • Karol Drozdowski - finalista

  • Michał Szmigielski - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Mateusz Maciejkowicz,

  • Tomasz Pytko

Olimpiada Języka Angielskiego

W II etapie wzięli udział:

  • Beniamin Bukowski

  • Ewa Przyśliwska

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Anna Olejnik - finalistka

W II etapie wzięły udział:

  • Kinga Haligowska

  • Kinga Kubicka

  • Justyna Latacz

  • Paula Mieczławska

  • Katarzyna Mrozek

  • Gabriela Rusin

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Beniamin Bukowski - finalista

Olimpiada Języka Niemieckiego

W II etapie wzięła udział:

  • Wiktoria Jabłońska

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Anna Podolak - zakwalifikowana do części ustnej eliminacji okręgowych

  • Anna Stanisz - wzięła udział w części pisemnej eliminacji okręgowych

  • Karolina Wójcik - wzięła udział w części pisemnej eliminacji okręgowych

Olimpiada "Losy Polaków na wschodzie po 17 września 1939 r."

  • Filip Świderski - laureat

  • Kamil Tęcza - finalista

W II etapie wziął udział:

  •  Krzysztof Grzegorczyk

Olimpiada Matematyczna

  • Mateusz Skomra - laureat

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Kacper Świerzowicz - finalista

W II etapie udział wzięli:

  • Sebastian Bednarz,

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Bartosz Piwoda,

  • Krzysztof Pszeniczny,

  • Damian Rupar,

  • Katarzyna Rzeszutko,

  • Grzegorz Skoraczyński

Olimpiada Teologii Katolickiej

 

W eliminacjach okręgowych wzięli udział:

  • Jarosław Wojtas,

  • Kamil Pieniążek,

  • Tomasz Skotnicki

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

W finale wojewódzkim wzięli udział:

  • Franciszek Gromadzki,

  • Jan Sroka,

  • Paulina Warunek

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Piotr Bartosiewicz - finalista

  • Tomasz Pytko - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Mateusz Skomra,

  • Krzysztof Grzegorczyk,

  • Michał Szmigielski

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Łucja Homa - laureatka

W etapie ustnym eliminacji okręgowych wzięły udział:

  • Monika Kalandyk,

  • Monika Cygan

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

  • Mateusz Skomra - finalista

  • Łucja Homa - wzięła udział w finale

  • Krzysztof Grzegorczyk - wziął udział w II etapie

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Sebastian Różycki - laureat

  • Mateusz Skomra - finalista

  • Przemysław Paśko - wziął udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy o Prawie

  • Tomasz Pytko - finalista

  • Sebastian Benedyk - finalista

  • Katarzyna Tompalska - finalistka

  • Karolina Wójcik - finalistka

  • Marcin Socha - finalista

Ogólnopolski Konkurs „Polska w NATO”

  • Piotr Bartosiewicz – laureat II miejsca w Polsce

  • Tomasz Pytko – III miejsce w eliminacjach wojewódzkich

  • Marcin Socha – IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich

Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej
i Stosowanej

W finale wzięli udział:

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Damian Rupar

W etapie okręgowym wzięli udział

  • Michał Malinka,

  • Sebastian Różycki,

  • Mateusz Skomra,

  • Grzegorz Skoraczyński,

  • Jarosław Wojtas

Olimpiada Przedsiębiorczości

W II etapie eliminacji okręgowych wzięli udział:

  • Marcin Michalski

  • Marek Bochnak

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
Org. Civitas Christiana

W II etapie wzięli udział:

  • Joanna Szeniak,

  • Bartosz Kuczyński,

  • Paweł Jachyra

II Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej
Org. Miesięcznik "Charaktery"

  • Maria Góra - finalistka, Laureatka konkursu "Graj o indeks" - zdobyła indeks Psychologii KUL

I Konkurs Młodzieżowy Mistrz Ortografii Podkarpacia

  • Anna Stanisz - finalistka

  • Kinga Kubicka - finalistka

Ogólnopolski Samorządowy Konkurs Nastolatków
"8 Wspaniałych"

  • Agnieszka Ulan - laureatka Złotej Ósemki miasta Rzeszowa

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny z cyklu "Wielcy Polacy XX wieku" pod hasłem: Prof. Mieczysław Albert Krąpiec OP - kapłan, filozof, pedagog, patriota - niestrudzony w walce
o zachowanie polskiej kultury humanistycznej.

  • Paweł Zarosa - II miejsce

Konkurs Literacki w ramach Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

  • Beniamin Bukowski – I miejsce w kategorii poezja

  • Kinga Haligowska – wyróżnienie w kategorii proza

Konkurs Praw Człowieka
(Organizator: Wyższa Szkoła Prawa i Administracji)

  • Tomasz Pytko – I miejsce

  • Monika Kalandyk – II miejsce

  • Sebastian Benedyk – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Jacka Bierezina

  • Beniamin Bukowski - nominowany do nagrody głównej

II Ogólnopolski Konkurs "Poezja łączy ludzi - mój ulubiony wiersz" (Org. Fundacja Evens)

  • Beniamin Bukowski - otrzymał główną nagrodę
    za "dojrzałość wyboru i interpretację"

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  • Maciej Rembisz - Laureat II stopnia z przedmiotu chemia

W II etapie wzięli udział:

  • Stanisław Bajorski,

  • Bartosz Piwoda,

  • Mateusz Kłodnicki,

  • Mateusz Piwiński

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

  • Maciej Rembisz - VIII miejsce

  • Szymon Wrzesień - wziął udział w finale

46 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof. Swinarskiego

  • Maciej Rembisz - laureat VII miejsca

  • Szymon Wrzesień - laureat

Konkurs Wiedzy o Francji

Org. Ośrodek Alliance Francaise

  • Kinga Kubicka - I miejsce

55 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

  • Katarzyna Mrozek - wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich

"Klasówka z Jana Pawła II"
Org. serwis papieski portalu wiara.pl

  • Pan Mariusz Kraus - 19 miejsce

  • Konrad Czekaj - 30 miejsce

  • Monika Mazgaj - 33 miejsce

VI edycja Konkursu Papieskiego poświęconego życiu
i nauczaniu Jana Pawła II
Org. Instytut Tertio Millennio

  • Przemysław Paśko - wyróżnienie w regionie małopolskim

XI Ogólnopolska Biesiada Poetycka
(Org. I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)

  • Michał Warzocha - II miejsce

  • Beniamin Bukowski - III miejsce

Podkarpacki Konkurs Recytatorski "Szkatułka"

  • Aleksandra Guzy - I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

  • Lucyna Mazepa - III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

  • Maria Skobyłko - I nagroda w kategorii poezja

  • Maja Stefanowska - II nagroda w kategorii poezja śpiewana

Przegląd Prezentacji Multimedialnych na temat Krzyża
(Org. Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli)

  • Monika Mazgaj i Ewelina Rzucidło - wyróżnienie
    za prezentację pt.: "Nasz Krzyż"

Konkurs Matematyczny w ramach Warsztatów Matematycznych dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

  • Kacper Świerzowicz – wyróżnienie

Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała

  • Sebastian Bednarz, Mateusz Skomra - I miejsce wśród klas trzecich

  • Kacper Świerzowicz - I miejsce wśród klas pierwszych

  • Piotr Kawałek - II miejsce wśród klas pierwszych

  • Monika Mazgaj - III miejsce wśród klas pierwszych

  • Katarzyna Fejdasz - wyróżnienie wśród klas drugich

IX Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa

  • Mateusz Skomra - III miejsce wśród klas trzecich

  • Damian Rupar - II miejsce wśród klas pierwszych

X Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

  • Damian Rupar - laureat II miejsca (I poziom Liceum)

  • Monika Mazgaj - wyróżniona (IV miejsce poziom I Liceum)

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Org. Regionalne Towarzystwo Oświatowe Prymus w Krynicy Zdroju

  • Damian Rupar - laureat

  • Szymon Wrzesień - laureat

Wyróżnieni:

  • Kacper Świerzowicz,

  • Piotr Kawałek,

  • Jarosław Wojtas,

  • Mateusz Mierzejewski,

  • Emilia Borkowska,

  • Grzegorz Skoraczyński,

  • Michał Malinka,

  • Karolina Miszczyszyn,

  • Elpidiusz Wszołek,

  • Łukasz Bochenek,

  • Katarzyna Bassara,

  • Katarzyna Fejdasz,

  • Katarzyna Rzeszutko,

  • Bartosz Piwoda,

  • Tomasz Skotnicki

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. I. Łukasiewicza

  • Maciej Rembisz - laureat

  • Szymon Wrzesień - wyróżniony

W II etapie wzięli udział:

  • Michał Warzocha

  • Karolina Miszczyszyn

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
(Org. VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)

  • Beniamin Bukowski - I miejsce

  • Kinga Haligowska - I miejsce

  • Monika Ossolińska - I miejsce

Konkurs Wiedzy Technicznej dla szkół ponadgimnazjalnych

  • Karolina Miszczyszyn - laureatka

  • Katarzyna Fejdasz - laureatka

  • Franciszek Gromadzki - finalista

IV Wojewódzki Konkurs Młodzieży Szkolnej na "Najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny - jakiej nie znacie"

  • Łukasz Dzimira - zdobył I miejsce w kategorii
    "Pamiątka z regionu"

XVII Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę"

  • Łukasz Dzimira - zdobył I miejsce w kategorii prac indywidualnych, zdobył grand Prix w centralnym finale tego konkursu

Konkurs "Wyobraźnia w procesie kształtowania aktywności człowieka"
Org. PWSZ w Tarnobrzegu

  • Karolina Kraus - otrzymała wyróżnienie Rektora
    za kreatywność, otwartość i wrażliwość

Konkurs Piosenki i wiersza anglojęzycznego TEEN SHOW
(Org. VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)

  • Katarzyna Mrozek - II miejsce w kategorii wiersz

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 2009

  • Maciej Rembisz - I miejsce w kategorii pojazdy cywilne

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych OGNIWKO 2010

  • Maciej Rembisz - I miejsce w kategorii modele plastikowe pojazdy

Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych Sanok 2010

  • Maciej Rembisz - III miejsce P.K.P.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Anna Bednarz - I miejsce

  • Tomasz Zuzak - II miejsce

  • Przemysław Paśko, Weronika Sarna - III miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Przemysław Paśko – I miejsce

  • Tomasz Zuzak – II miejsce

  • Bernadeta Uchman – III miejsce

Otwartye Mistrzostwa Świata Federacji WMAA - ROC

  • Dominik Gniewek - II miejsce w kata synchronicznie Seniorzy i I miejsce w walkach semi coctact 55

Nowosarzyńskie Zawody w Marszach na Orientację
„Budzyń 2009”

  • Dominik Ciebiera, Bartłomiej Ruszel – zdobyli I miejsce

Czarnieńskie Zimowe Marsze na orientację

  • Elpidiusz Wszołek - I miejsce w kategorii TJ

  • Aleksandra Owsiany - IV miejsce w kategorii TJ

"I Puchar Podkarpacia w marszach na orientację"

  • Gimnazjum i Liceum - IV miejsce drużynowo

Mistrzostwa Rzeszowa w Siatkówce Plażowej Chłopców
Org. VIII Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

  • Mateusz Skowron, Jakub Chudziński - II miejsce

Licealiada
Półfinał Wojewódzki w pływaniu

  • Adrian Baszak - I miejsce w stylu grzbietowym

  • Piotr Gomółka - II miejsce w stylu dowolnym

Międzyklasowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • I miejsce (ex aequo) - klasa IC i klasa IB

  • II miejsce - klasa IA

  • III miejsce (ex aequo) - klasa IIID i klasa ID


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2009/2010

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej

  • Maciej Stopa – I miejsce w Polsce

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Rafał Pytko - finalista

Konkurs Przedmiotowy Fizyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

  • Kacper Żurad - laureat

  • Radosław Kubiszyn - laureat

  • Piotr Kapusta - finalista

  • Krzysztof Pszeniczny - finalista

  • Justyna Michalska - finalistka

  • Demetriusz Wojakowski - finalista

  • Tymoteusz Czarnik - finalista

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny:

  • Kamil Zieliński - laureat

  • Paweł Śmiałek - finalista

  • Agnieszka Inglot - finalistka

Konkurs Przedmiotowy Polonistyczny

  • Maciej Stopa - laureat

  • Justyna Pacześniak - laureatka

  • Maria Zawora - laureatka

  • Kacper Żurad - finalista

  • Tomasz Gaweł - finalista

Konkurs Chemiczny

  • Wiktor Sączawa - laureat

  • Marcin Wojnicki - finalista

  • Katarzyna Piasek - finalista

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Katarzyna Owoc - laureatka

  • Kacper Żurad - laureat

  • Mateusz Urban - finalista

  • Melania Ryś - finalistka

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Martina Motyka - laureatka

  • Magdalena Wisz - laureatka

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Michał Gruba - finalista

  • Mateusz Midura - finalista

  • Marcin Wojnicki - finalista

Konkurs Przedmiotowy Informatyczny

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Tymoteusz Czarnik - laureat

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej
„Ochrona środowiska a zdrowie człowieka”

  • Wiktor Sączawa – Laureat V miejsca

  • Michał Hałoń - finalista

Konkurs Patriotyczny „Jeszcze Polska nie zginęła - Moje Westerplatte”

  • Gabriela Dąbek - wzięła udział w finale wojewódzkim

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat

  • Marcin Wojnicki - laureat

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat III miejsca

  • Karol Bąk - wziął udział w II etapie

Olimpiada Informatyczna (dla Liceum)

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat III miejsca

Konkurs Programistyczny ZSEPROGRAMMER's

  • Karol Bąk - II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Papieski "Papież Słowianin"

  • Magdalena Gołubowicz - laureatka etapu ogólnopolskiego

  • Mateusz Urban - laureat etapu wojewódzkiego, finalista etapu ogólnopolskiego

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Tomasz Homa - laureat etapu wojewódzkiego

  • Rafał Pytko - laureat etapu wojewódzkiego

  • Piotr Panek - finalista etapu wojewódzkiego

  • Bartosz Rycerz - finalista etapu wojewódzkiego

Ogólnopolski Konkurs Dzieci i Młodzieży a capella

  • Chór Gimnazjum - I miejsce w eliminacjach wojewódzkich

X Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Rafał Pytko - laureat

  • Wiktor Sączawa - laureat

  • Katarzyna Piasek - laureatka

Międzynarodowa OLimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej

  • Krzysztof Pszeniczny - zakwalifikowany do finału

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Org. Regionalne Towarzystwo Oświatowe Prymus w Krynicy Zdroju

  • Filip Sondej - bardzo dobry wynik

  • Mateusz Midura - wyróżniony

  • Zbigniew Łatka - wyróżniony

  • Krzysztof Pszeniczny - wyróżniony

  • Michał Hałoń - wyróżniony

  • Wojciech Knott - wyróżniony

  • Dominik Lewandowski - wyróżniony

  • Konrad Bańka - wyróżniony

  • Agnieszka Kwoka - wyróżniona

  • Tomasz Gawlik - wyróżniony

  • Paweł Palimąka - wyróżniony

X Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

  • Krzysztof Pszeniczny - Laureat I miejsca (I poziom gimnazjum)

IX Rzeszowski Konkurs Matematyczny

  • Jan Wolski - wyróżniony

  • Tomasz Gawlik - wyróżniony

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
Org. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

  • Krzysztof Pszeniczny - uzyskał tytuł "KAON"

  • Rafał Pytko - uzyskał tytuł "KAON"

  • Łukasz Drużbicki - uzyskał tytuł "TAON"

  • Łukasz Lampart - uzyskał tytuł "TAON"

  • Tomasz Gawlik - uzyskał tytuł "TAON"

  • Michał Hałoń - uzyskał tytuł "TAON"

  • Monika Piechocińska - uzyskała tytuł "TAON"

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem
Org. Centrum Edukacji Szkolnej

  • Rafał Pytko - laureat

  • Bartosz Rycerz - laureat

  • Mateusz Urban - laureat

  • Sebastian Basiaga - wyróżniony

  • Bartłomiej Duplaga - wyróżniony

  • Piotr Kapusta - wyróżniony

  • Honorata Misiak - wyróżniona

  • Mikołaj Tarański - wyróżniony

  • Marcin Dubiel - wyróżniony

  • Filip Boratyn - wyróżniony

  • Tomasz Grzyb - wyróżniony

  • Piotr Panek - wyróżniony

XVI Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

Udział wzięli:

  • Mateusz Urban,

  • Rafał Pytko,

  •  Kacper Gałan

Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy dla miasta Rzeszowa
i powiatu rzeszowskiego

  • Joanna Nawojska - III miejsce w kategorii gimnazjum

Międzyszkolny Konkurs Mideli Redukcyjnych OGNIWKO 2010

  • Jakub Jasiukiewicz - I miejsce w kategorii modele plastikowe samoloty

  • Piotr Panek - II miejsce w kategorii modele plastikowe figurki,
    III miejsce w kategorii modele plastikowe samoloty,
    wyróżnienie w kategorii modele plastikowe okręty
    oraz w kategorii modele plastikowe pojazdy

  • Wojciech Knott - wyróżnienie w kategorii modele kartonowe okręty

Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 2009

  • Jakub Jasiukiewicz - I i II miejsce w kategorii lotnictwo

Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych Sanok 2010

  • Jakub Jasiukiewicz - I miejsce H.P.

Konkurs Fotograficzny
(Org. Zarząd Okręgu Podkarpackiego LOP)

  • Michał Hałoń - wykonał zdjęcie miesiąca

Festiwal Piosenki Ekologiczno - Przyrodniczej
(Org. Zarząd Okręgu Podkarpackiego LOP)

  • Michał Hałoń - zdobył II miejsce w finale wojewódzkim

I Międzygimnazjalny Konkurs "Matematyczne Origami"

  • Wojciech Knott - II miejsce w kategorii wielościany

  • Paweł Palimąka - III miejsce w kategorii wielościany,
    wyróżnienie w kategorii wielościany pełne

Konkurs Wiedzy Technicznej dla Gimnazjum

  • Wiktor Sączawa - finalista

  • Szymon Bieda - finalista

Konkurs Wiedzy Religijnej dla Gimnazjum

W finale diecezjalnym wzięli udział:

  • Mikołaj Tarański,

  • Mateusz Midura,

  • Filip Boratyn,

  • Gabriela Kuczyńska,

  • Maciej Kurzeja,

  • Katarzyna Paja,

  • Magdalena Wisz,

  • Krzysztof Pszeniczny,

  • Marta Komórek,

  • Katrzyna Owoc

XI Wojewódzki Konkurs "Sacrum w literaturze i sztuce"

  • Olga Bury - wyróżniona w kategorii recytacja

Przegląd Prezentacji Multimedialnych na temat Krzyża
(Org. Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli)

  • Sylwia Czekaj - wyróżniona za prezentację pt.: "Krzyż naszym odkupieniem"

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

  • Magdalena Gołubowicz - wyróżnienie

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych Gimnazjum

  • Tomasz Grzyb – I miejsce

  • Maciej Wałach – II miejsce

  • Aneta Rolka – III miejsce

Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Org. V Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

  • Wiktoria Flaumenhaft - I miejsce

XIV Regionalny Konkurs Recytatorski o "Skrzydło Orle"

  • Wiktoria Flaumenhaft - II nagroda

  • Bartosz Rycerz - wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs Recytatorski "Szkatułka"

  • Olga Bury - II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

Mistrzostwa Świata Show Dance w Riesa (Niemcy)

  • Katarzyna Gromadzka - zespół Kornele - I miejsce

Czarnieńskie Zimowe Marsze na orientację

  • Amelia Ilnicka, Aleksandra Jędrzejek - III miejsce
    w kategorii TM

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne młodzieży Gimnazjalnej

  • Joanna Żmudziejewska – II miejsce w biegu na 300 m (zakwalifikowana do finału wojew.)

  • Paulina Kuleta – IV miejsce w biegu na 100 m

  • Martyna Materna – I miejsce w skoku w dal

Międzygimnazjalne zawody pływackie "O puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 i nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa"

  • Marcin Baszak - II miejsce 50 m stylem grzbietowym

  • Karolina Czudec - V miejsce 25 m stylem motylkowym

  • Kinga Kwolek - V miejsce 50 stylem klasycznym

Międzyklasowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • I miejsce - klasa 1c

  • II miejsce - klasa 2c

  • III miejsce - klasa 1b

  • wyróżnienie - klasy: 2d i 3a