Kalendarium

Poprzedni miesiąc Sierpień 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 31 1 2 3 4 5 6
week 32 7 8 9 10 11 12 13
week 33 14 15 16 17 18 19 20
week 34 21 22 23 24 25 26 27
week 35 28 29 30 31
04 Wrz 2017
12:00AM
Rozpoczęcie roku szkolnego

 

  • Przeczytaj o wymianach międzynarodowych i programie SC w naszej szkole.

 

 

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2011/2012

 

 

 

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Magdalena Wisz - IV miejsce w etapie okręgowym

Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

  • Patrycja Bąk - VI miejsce w etapie wojewódzkim

  • Maria Kogut - VII miejsce w etapie wojewódzkim

  • Przemysław Paśko - VIII miejsce w etapie wojewódzkim

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Anna Stanisz - laureatka I miejsca

  • Aleksandra Dytkowska - finalistka

W części ustnej II etapu wzięli udział:

  • Tomasz Fryzeł,

  • Katarzyna Izdebska,

Olimpiada Języka Angielskiego

 

W II etapie wzięli udział:

  • Magdalena Barańska,

  • Magdalena Kadłuczko,

  • Radosław Kot,

  • Kinga Kubicka,

  • Radosław Kubiszyn,

  • Anna Stanisz,

  • Kacper Świerzowicz,

  • Martyna Wróbel,

  • Kacper Żurad

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Martina Motyka - laureatka

  • Magdalena Wisz – finalistka

w II etapie wzięły udział:

  • Katarzyna Cisek,

  • Aleksandra Bakun

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Monika Mazgaj – wzięła udział w II etapie

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Krzysztof Pszeniczny – finalista

  • Aleksandra Dytkowska - wzięła udział w II etapie

  • Karolina Przywara – wzięła udział w II etapie

Olimpiada Historyczna

  • Mateusz Urban – finalista

  • Bartłomiej Duplaga – finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Rafał Pytko - laureat

W finale wzięli udział:

  • Mateusz Urban,

  • Bartłomiej Duplaga,

  • Wojciech Rybak

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

 

W części ustnej etapu okręgowego wzięli udział:

  • Mateusz Urban,

  • Maciej Bar,

  • Wojciech Rybak,

  • Paweł Gruba

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Mikołaj Tarański – laureat V miejsca

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

  • Mateusz Urban - finalista

  • Rafał Pytko – finalista

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

  • Katarzyna Włodarczyk - finalistka

  • Katarzyna Tompalska – finalistka

Olimpiada Artystyczna

 

W II etapie wzięli udział:

  • Aleksandra Sitko,

  • Radosław Wójtowicz

Olimpiada Filozoficzna

  • Paweł Zarosa – finalista

Ogólnopolski Konkurs "Polska w NATO"

  • Maciej Bartosiewicz - laureat

  • Maciej Bar - laureat

Olimpiada Matematyczna

  • Damian Rupar - laureat

  • Kacper Świerzowicz - laureat

  • Piotr Kawałek - finalista

  • Michał Kliś - finalista

  • Krzysztof Pszeniczny - finalista

  • Wojciech Rybak - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Michał Dzióbek,

  • Tomasz Gawlik,

  • Karol Gongola,

  • Sebastian Haracz,

  • Jacek Koźmic,

  • Rafał Masełek,

  • Michał Moskal,

  • Marcin Wojnicki,

  • Monika Mazgaj,

  • Szymon Wrzesień

Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej Matematycznej i Stosowanej

  • Szymon Wrzesień - laureat VIII miejsca,
    wytypowany na zawody międzynarodowe

  • Rafał Masełek - finalista

W II etapie wzięli udział:

  • Konrad Bańka,

  • Sebastian Haracz,

  • Piotr Kawałek,

  • Jacek Koźmic,

  • Maria Matuszek,

  • Mateusz Midura,

  • Krzysztof Pszeniczny,

  • Damian Rupar,

  • Wojciech Rybak,

  • Kacper Świerzowicz,

  • Marcin Wojnicki,

Olimpiada Chemiczna

  • Szymon Wrzesień - laureat IV miejsca

  • Wiktor Sączawa - finalista

  • Dawid Górski - wziął udział w II etapie

Olimpiada Biologiczna

  • Bartosz Kuczyński – laureat IV miejsca w II etapie

W II etapie wzięli udział:

  • Sara Bartoń,

  • Monika Biskup,

  • Wojciech Dąbrowski,

  • Kacper Gałan,

  • Sylwia Grądzka,

  • Agnieszka Grębska,

  • Maciej Kurzeja,

  • Marta Podedworna,

  • Adrian Poterek,

  • Małgorzata Rybka,

  • Agnieszka Ulan

Olimpiada Geograficzna

  • Kacper Żurad - laureat

  • Katarzyna Owoc - finalistka etapu ustnego na szczeblu makrookręgu

  • Natalia Bartman - finalistka etapu ustnego na szczeblu makrookręgu

W II etapie wzięli udział:

  • Mateusz Midura,

  • Sylwia Czekaj,

  • Tomasz Stawarski,

  • Daniel Różycki,

  • Piotr Babiarz,

  • Anna Biega,

  • Łukasz Kielar

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Katarzyna Włodarczyk - laureatka V miejsca w Polsce

W II etapie wzięli udział:

  • Urszula Wiśniewska,

  • Maciej Bartosiewicz,

  • Przemysław Paśko

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • Maciej Kurzeja - finalista

Zakwalifikowani do II etapu:

  • Sylwia Grądzka,

  • Agnieszka Grębska

Olimpiada Fizyczna

  • Szymon Wrzesień - wziął udział w II etapie

  • Rafał Masełek - wziął udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Mateusz Mierzejewski – wziął udział w II etapie

Olimpiada Informatyczna

  • Krzysztof Pszeniczny - laureat I miejsca

  •  Szymon Wrzesień – wziął udział w II etapie

Bałtycka Olimpiada Informatyczna

  • Krzysztof Pszeniczny - zdobył złoty medal

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

  • Monika Mazgaj - laureatka I stopnia z matematyki

  • Jarosław Wojtas - laureat III stopnia z matematyki

  • Michał Blajer - wziął udział w finale

  • Jacek Koźmic - wziął udział w finale

  • Klaudia Płodzień - wzięła udział w finale

W II etapie wzięli udział:

  • Dawid Górski,

  • Wojciech Wojton,

  • Katarzyna Zając,

  • Mateusz Mierzejewski,

  • Jakub Winter,

  • Ernest Biela,

  • Paweł Zarosa,

  • Damian Ruper,

  • Piotr Gomółka

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

  • Wiktor Sączawa - VIII miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim "Niemcy bez tajemnic"(org. Wielkopolskie Stowarzyszenie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich)

  • Magdalena Wisz - laureatka V miejsca

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej
(
org. Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej)

  • Magdalena Barańska - udział w finale

Ranking Szkolnych Zespołów Projektowych w ramach Projektu "Krok w Przedsiębiorczość"

  • Zespół Liceum zajął I miejsce
    Skład zespołu: Wiktor Sączawa, Michał Hałoń, Małgorzata Czarnota, Agnieszka Pitera, Patrycja Maciąg, Jakub Kruczek, Sara Bartoń, Jędrzej Złonkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego

  • Szymon Wrzesień - laureat

  • Wiktor Sączawa - laureat

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej
w Gliwicach

  • Szymon Wrzesień - udział w fianle

VI Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Poszukiwanie Talentów"
(org. Uniwersytet Warszawski)

  • Ewa Gierlach - laureatka

  • Milena Lato - finalistka

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

  • Wiktor Sączawa - laureat

  • Szymon Wrzesień - wyróżniony

  • Dawid Górski - wyróżniony

  • Tomasz Zuzak - wziął udział w części teoretycznej III etapu

  • zespołowo Liceum na I miejscu

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei

  • Sebastian Haracz - I miejsce w poziomie I konkursu

  • Maria Matuszek - wyróżnienie na poziomie I konkursu

  • Jacek Koźmic - II miejsce w poziomie II konkursu

  • Michał Kliś - III miejsce w poziomie II konkursu

  • Michał Moskal - wyróżniony w I poziomie konkursu

  • Wojciech Rybak - wyróżniony w I poziomie konkursu

XI Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa

  • Krzysztof Pszeniczny – I miejsce wśród klas II

  • Damian Rupar – I miejsce wśród klas III

  • Sebastian Haracz – wyróżnienie wśród klas I

Konkurs Matematyczny im. prof. Marszała

  • Karol Gongola – I miejsce wśród klas I

  • Monika Mazgaj – II miejsce wśród klas III

  • Tomasz Gawlik – III miejsce wśród klas I

  • Michał Kliś – III miejsce wśród klas II

  • Szymon Wrzesień, Damian Rupar – III miejsce wśród klas III

  • Konrad Bańka, Sebastian Haracz – wyróżnienie wśród klas I

  • Michał Moskal – wyróżnienie wśród klas II

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

  • Łukasz Lampart - uzyskał tytuł "kaon"

  • Karol Gongola - uzyskał tytuł "taon"

  • Milena Lato - uzyskała tytuł "taon"

  • Mikołaj Truś - uzyskał tytuł "taon"

  • Jacek Koźmic - uzyskał tytuł "taon"

  • Rafał Masełek - uzyskał tytuł "taon"

  • Monika Mazgaj - uzyskał tytuł "taon"

  • Jarosław Wojtas - uzyskał tytuł "taon"

  • Szymon Wrzesień - uzyskał tytuł "taon"

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Damian Rupar - bardzo dobry wynik

  • Jacek Koźmic - wyróżniony

  • Marcin Wojnicki - wyróżniony

  • Michał Kliś - wyróżniony

  • Wojciech Rybak - wyróżniony

  • Anna Przybyła - wyróżniona

  • Piotr Kawałek - wyróżniony

  • Monika Mazgaj - wyróżniona

  • Kacper Świerzowicz - wyróżniony

  • Szymon Wrzesień - wyróżniony

  • Michał Dzióbek - wyróżniony

  • Sebastian Haracz - wyróżniony

  • Karol Gongola - wyróżniony

  • Tomasz Gawlik - wyróżniony

  • Piotr Ślęczka - wyróżniony

  • Konrad Bańka - wyróżniony

  • Łukasz Mazgaj - wyróżniony

Wojewódzki Konkurs Patriotyczny Ksiądz Piotr Skarga

  • Mikołaj Tarański – laureat

  • Magdalena Wisz – wzięła udział w finale

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

  • Katarzyna Izdebska – II miejsce w kategorii recytacja

IV edycja Konkursu Recytatorskiego w języku francuskim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych La femme aux mille visages (org. PWSZ w Tarnowie)

  • Marzena Pazin - I miejsce

  • Ewelina Machała - III miejsce

Ogólnopolski Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych
na najciekawszą ściągę z francuskiego
„Mon pense – bete favori”

org. Polskie Stowarzyszenie – Europa Języków i Kultur

  • Urszula Janusz – II miejsce

X Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę”

(org. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Młp.)

  • Katarzyna Owoc – wyróżnienie

Konkurs Wiedzy o Francji „Les Français Célèbres”
(org. Ośrodek Alliance Francaise)

  • Maciej Bar – I miejsce, w nagrodę wyjedzie do Francji

  • Marzena Pazin – II miejsce, w nagrodę kurs j. francuskiego

  • Ewelina Machała – II miejsce, w nagrodę kurs j. francuskiego

Szkolny Sprawdzian o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Patrycja Bąk, Dorota Kata, Magdalena Gołubowicz – I miejsce

  • Ewa Gierlach, Bartosz Gubernak, Sebastian Haracz – II miejsce

  • Karol Gongola, Paweł Palimąka – III miejsce

Szkolny Sprawdzian o Matce Zofii Czeskiej dla klas pierwszych

  • Katarzyna Włodarczyk – I miejsce

  • Agata Cioch, Ewa Gierlach – II miejsce

  • Maria Matuszek, Aleksandra Pracoń – III miejsce

Konkurs Geograficzny "Odkryj świat z Poznaj świat"

  • Piotr Babiarz - I miejsce

Konkurs Praw Człowieka

(org. WSPiA Rzeszów)

  • Wojciech Rybak – I miejsce

  • Maciej Bar – II miejsce

  • Tomasz Gawlik, Mateusz Urban – III miejsce

  • Marta Kądziołka – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Antyku i Kulturze Antycznej

 

W finale wzięły udział:

  • Karolina Żak,

  • Katarzyna Izdebska,

  • Maria Zawora

Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej

(org. III Liceum Ogólnokształcące)

  • Julia Urban – wiersz wybrany do publikacji w almanachu

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół Jana Pawła II

  • Patrycja Bąk – II nagroda w kategorii poezja

Ogólnopolskie Nowosarzyńskie Marsze na Orientację

  • Maja Piwińska, Katarzyna Owoc – III miejsce w kategorii juniorów

  • Krzysztof Działowski, Krzysztof Sondej – oddelegowani
    na drużynowe mistrzostwa Polski

Licealiada

  • Michał Kliś, Damian Rupar, Paweł Jamróz, Martyna Choina –
    III miejsce w drużynowych zawodach szachowych

Finał Wojewódzki Licealiady w Pływaniu

  • Liceum Dziewczyny - II miejsce w sztafecie 6 x 50 m

  • Karolina Gross – I miejsce 50 m stylem grzbietowym

  • Adrian Baszak – I miejsce 50 m stylem grzbietowym

  • Piotr Gomółka – I miejsce 50 m stylem dowolnym

  • Zuzanna Pawłowska – II miejsce 50 m stylem motylkowym

  • Patrycja Wośko – III miejsce stylem grzbietowym

  • Kinga Kwolek – III miejsce 50 m stylem klasycznym

  • Patryk Palczak – III miejsce 50 m stylem grzbietowym


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2011/2012

Ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin”

  • Tomasz Grzyb - laureat etapu wojewódzkiego, zakwalifikowany do etapu centralnego

  • Piotr Panek - laureat etapu wojewódzkiego, zakwalifikowany do etapu centralnego

W etapie wojewódzkim wzięli udział:

  • Katarzyna Kudyba,

  • Katarzyna Makara, 

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Ojcu Świętym "Pielgrzymi Szlak Jana Pawła II" - III Pielgrzymka Ojca Świętego do Ojczyzny

  • Tomasz Grzyb - wyróżniony

Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

  • Anna Kawałek - I miejsce w etapie wojewódzkim,
    udział w etapie centralnym

  • Marcin Radion - III miejsce w etapie wojewódzkim,
    udział w etapie centralnym

Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

  • Filip Sondej - laureat,

  • Michał Maślanka - laureat,

  • Katarzyna Skrzypek – laureatka

Konkurs Przedmiotowy Fizyczny

  • Dominik Lewandowski – laureat

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Mateusz Kobak - finalista,

  • Filip Sondej – finalista

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Sebastian Basiaga - laureat,

  • Kinga Poszytek - laureatka,

  • Aneta Rolka – laureatka

  • Marcin Dubiel - finalista,

  • Michał Maślanka - finalista,

  • Kamil Zych – finalista

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny

  • Oliwia Krawczyk – finalistka

Konkursu Przedmiotowy Historyczny

  • Bartosz Rycerz – finalista

Konkurs Przedmiotowy Chemiczny

  • Dominik Lewandowski - laureat

  • Maciej Kruczek - laureat

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Michał Gruba - laureat

  • Katarzyna Skrzypek - laureatka

  • Tomasz Grzyb - laureat

  • Sebastian Basiaga - laureat

  • Aneta Rolka - laureatka

  • Olimpia Ryś - laureatka

  • Marcin Dubiel - laureat

  • Mateusz Kobak - finalista

  • Karolina Lecko - finalistka

  • Miłosz Kołcz - finalista

  • Sebastian Biesiadecki - finalista

Konkurs Przedmiotowy Polonistyczny

  • Natalia Szumna - finalistka

  • Aleksandra Kabala - finalistka

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Mateusz Kobak – laureat

W zawodach II stopnia wzięli udział:

  • Sebastian Basiaga,

  • Justyna Frankiewicz,

  • Tomasz Grzyb,

  • Wojciech Knott,

  • Filip Sondej,

  • Maria Wdowik,

  • Kamil Zych

Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej Matematycznej
i Stosowanej (Liceum)

  • Mateusz Kobak – wziął udział w II etapie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Piotr Panek - laureat etapu wojewódzkiego

  • Michał Pałys - finalista etapu wojewódzkiego

  • Miłosz Kołcz – wziął udział w etapie rejonowym

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów

 

W II etapie wzięły udział:

  • Olimpia Ryś,

  • Katarzyna Skrzypek

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

  • Michał Gruba – laureat

W etapie rejonowym wzięli udział:

  • Tomasz Grzyb,

  • Mateusz Kobak,

  • Karolina Lecko,

  • Weronika Ciołko

Konkurs Wiedzy Ogólnej o Polsce

(org. Fundacja Orszak Trzech Króli)

  • Aneta Rolka - I miejsce

  • Marcin Dubiel - III miejsce

XVIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka
(Org. Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku)

  • Natalia Szumna - wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei

  • Filip Sondej - wziął udział w finale

Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Dominik Lewandowski - laureat

  • Maciej Kruczek - laureat

Konkurs „o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego
w Bielsku Białej” – zasięg ogólnopolski

  • Filip Sondej – 10 miejsce - wyróżnienie

  • Mateusz Kobak – 12 miejsce - wyróżnienie

  • Maria Wdowik – 31 miejsce

Rzeszowski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów

  • Mateusz Kobak - laureat I miejsca

W finale wzięli udział:

  • Maria Dronka,

  • Weronika Ciołko,

  • Kinga Hajduk,

  • Adrian Maciej,

  • Dominika Pitera,
  • Krzysztof Lampart,
  • Krzysztof Kornaga,
  • Joanna Magiera

Konkurs Informatyczny z elementami matematyki org. WSIZ


I miejsce zdobyli:

  • Bartosz Wesół,

  • Michał Kurecki,

  • Szczepan Woźniak

Konkurs Wiedzy o Francji „Les Français Célèbres”
(org. Ośrodek Alliance Francaise)

  • Weronika Cieszyńska – II miejsce
    w nagrodę kurs j. francuskiego

Konkurs Geograficzny "Odkryj świat z Poznaj świat"

  • Kinga Poszytek - finalistka

Konkurs Mały Samarytanin

  • Agata Majchrowska – laureatka

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Mateusz Kobak – laureat

  • Adrian Maciej - wyrózniony

  • Dominika Szwed - wyróżniona

  • Paula Kula - wyróżniona

  • Kinga Hajduk - wyróżniona

  • Weronika Ciołko - wyróżniona

  • Filip Sondej - wyróżniony

  • Michał Maślanka - wyróżniony

  • Wojciech Knott - wyróżniony

  • Kamil Zych - wyróżniony

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

  • Mateusz Kobak - uzyskał tytuł "kaon"

  • Dominik Lewandowski – uzyskał tytuł „kaon”

  • Hubert Gromadzki - uzyskał tytuł „taon”

  • Kinga Hajduk - uzyskała tytuł „taon”

  • Jacek Wąsik - uzyskał tytuł „taon”

  • Krzysztof Lampart - uzyskał tytuł „taon”

  • Kamil Zych - uzyskał tytuł „taon”

  • Michał Maślanka - uzyskał tytuł „taon”

  • Sebastian Basiaga - uzyskał tytuł „taon”

XVI Regionalny Konkurs Recytatorski „O Skrzydło Orle”
(Org. WDK Rzeszów)

  • Maciej Błądziński – I miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II - finał wspólny Gimnazjum i Liceum

  • Marcin Radion - I miejsce

  • Kinga Krata - II miejsce

  • Anna Kawałek - III miejsce

Szkolny Sprawdzian o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Krzysztof Bieniasz – I miejsce

  • Justyna Sarna - II miejsce

  • Anna Ciesielka – II miejsce

  • Sandra Posłuszny – III miejsce

Szkolny Sprawdzian o Matce Zofii Czeskiej dla klas pierwszych

  • Sandra Posłuszny – I miejsce

  • Krzysztof Bieniasz - II miejsce

  • Adrianna Czachor – II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Nasi sąsiedzi - stroje ludowe" (org. MDK Rzeszów)

  • Mariola Kunowska - nagrodzona w kategorii 15-18 lat

Podkarpacki Konkurs Plastyczny dla dzieci w wieku do lat 16 „Pod kolorowym parasolem jesieni” (org. RDK Staroniwa)

  • Barbara Cichoń – nagrodzona

  • Klara Czopik – wyróżniona

Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej

(org. III Liceum Ogólnokształcące)

  • Joanna Nawojska – I miejsce w kategorii monodram

  • Natalia Szumna – wiersz wybrany do publikacji w almanachu

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół Jana Pawła II

  • Julia Jadach – wyróżnienie w kategorii plastyka

  • Filip Paluch – wyróżnienie w kategorii poezja

  • Julia Nawrocka - praca zakwalifikowana na wystawę

  • Dawid Bartoń – praca zakwalifikowana na wystawę

Konkurs Plastyczny „Podniebne marzenia”

  • Maria Tarnawska – wyróżnienie

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół Jana Pawła II

  • Julia Jadach - wyróżnienie w kategorii plastyka

  • Filip Paluch - wyróżnienie w kategorii poezja

  • Julia Nawrocka - praca zakwalifikowana na wystawę

  • Dawid Bartoń - praca zakwalifikowana na wystawę

Konkurs Plastyczny "Wielkanocne Tradycje"
(org. Centrum Kulturalne w Przemyślu)

  • Natalia Szumna - wyróżnienie

  • Faustyna Nieroda - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Origami "Wielkanoc w naszych Domach"
(org. Polskie Centrum Origami oddział w Rzeszowie)

  • Natalia Szumna - nagrodzona

XXVI Podkarpacki Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych

(org. Osiedlowy Dom Kultury Puchatek w Sanoku)

  • Hubert Gromadzki – I miejsce w kategorii J Fantazy

  • Piotr Puczkowski – I miejsce w kategorii JSP

  • Sandra Posłuszny – II miejsce w kategorii JB

  • Wojciech Knott – III miejsce w kategorii JS3K

VIII Międzyszkolny Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych

  • Marcin Surowiec wziął udział

Gimnazjada

  • I miejsce dziewcząt w biegu sztafetowym 4 x 100 m:
    Joanna Żmudziejewska, Aleksandra Grabowska,
    Natalia Bacher, Agata Majchrowska

  • 2 miejsce dziewcząt w tenisie stołowym: Martyna Materna, Aleksandra Grabowska

  • 2 miejsce dziewcząt w unihokeju

  • 3 miejsce chłopców w koszykówce

  • 4 miejsce chłopców w unihokeju

XI Międzygimnazjalne zawody pływackie o nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa i puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11

  • Kinga Cios – I miejsce na 50 m stylem motylkowym

  • Kamila Cierplikowska – III miejsce na 50 m stylem dowolnym

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

  • Aleksandra Grabowska - II miejsce w kategorii do 57 kg