Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Kalendarium

Poprzedni miesiąc Listopad 2017 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30

  wym3


 

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Maciej Bar,

  • Bartłomiej Duplaga,

  • Mateusz Kobak,

  • Krzysztof Pszeniczny,

  • Kamil Zieliński

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała:

  • Katarzyna Włodarczyk

Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

  • Monika Magda - VI miejsce w Polsce

  • Mariola Kunowska - udział w etapie wojewódzkim

  • Katarzyna Przyboś - udział w etapie wojewódzkim

Ogólnopolski Konkurs Papieski
(org. Instytut Tertio Millennio)

  • Natalia Burda - II miejsce

  • Katarzyna Przyboś - IV miejsce

  • Monika Magda - V miejsce

  • Ewelina Błażejowska - piękny esej

  • Gabriela Różańska, Anna Helit - wyróżnienia

Olimpiada Teologii Katolickiej

W II etapie wzięły udział:

  • Magdalena Węglowska,

  • Anna Helit

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Anna Buniowska - udział w finale

  • Gabriela Lisowska, Alicja Rojan - udział w części ustnej etapu okręgowego

  • Kamila Leśniak, Weronika Cieszyńska - udział w części pisemnej etapu okręgowego

Olimpiada Języka Angielskiego

  • Michał Maślanka - finalista

  • Martyna Wróbel - finalistka

  • Radosław Kubiszyn - udział w części ustnej etapu okręgowego

  • Radosław Waśko - udział w części pisemnej etapu okręgowego

Olimpiada Języka Francuskiego

W II etapie wzięli udział:

  • Radosław Kubiszyn,

  • Rafał Darasz,

  • Marzena Pazin,

  • Natalia Bartman

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Michał Gruba – finalista

  • Rafał Darasz – udział w II etapie

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Paweł Zioło – udział w II etapie

Olimpiada Filozoficzna

  • Tomasz Grzyb – laureat VII miejsca w Polsce

Olimpiada Historyczna

  • Bartosz Rycerz laureat VII miejsca w Polsce

  • Paweł Zioło – udział w II etapie

  • Marlena Kuc – udział w II etapie

  • Maciej Korkosz – udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

  • Tomasz Grzyb - laureat

  • Jan Ryzner – laureat

  • Bartłomiej Duplaga – udział w finale

  • Paweł Zioło – udział w II etapie

  • Piotr Grzegorczyk – udział w II etapie

  • Szymon Kłak – udział w II etapie

  • Anna Buniowska – udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

  • Jan Ryzner – finalista

  • Piotr Grzegorczyk – udział w II etapie

Olimpiada Artystyczna

  • Konstancja Fox – udział w II etapie

Olimpiada Matematyczna

  • Mateusz Kobak - laureat, zakwalifikowany na Środkowoeuropejską Olimpiadę Matematyczną

  • Patryk Mazgaj - finalista

  • Sebastian Haracz - finalista

  • Łukasz Lampart - finalista

  • Konrad Bańka - udział w II etapie

  • Michał Dzióbek - udział w II etapie

  • Tomasz Gawlik - udział w II etapie

  • Karol Gongola - udział w II etapie

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • Michał Maślanka - laureat

  • Sebastian Haracz - finalista

  • Zofia Drabek - udział w II etapie

  • Tomasz Gawlik - udział w II etapie

  • Adam Kotula - udział w II etapie

  • Milena Lato - udział w II etapie

  • Maria Matuszek - udział w II etapie

  • Patryk Mazgaj - udział w II etapie

Olimpiada Biologiczna

  • Paweł Śmiałek - finalista

  • Gabriela Kuczyńska - finalistka

  • Marzena Rzeszutko - udział w II etapie

  • Barbara Pazdan - udział w II etapie

Olimpiada Fizyczna

  • Ewa Gierlach - udział w II etapie

  • Krzysztof Lampart - udział w II etapie

Olimpiada Chemiczna

  • Kamil Zieliński – finalista  

  • Aldona Babiarz – udział w II etapie

  • Krzysztof Olesiejuk – udział w II etapie

Olimpiada Geograficzna

  • Sebastian Basiaga – finalista

  • Natalia Bartman – udział w II etapie

  • Monika Kinal – udział w II etapie

  • Milena Lato – udział w II etapie

  • Kinga Poszytek – udział w II etapie

  • Justyna Różycka – udział w II etapie

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Justyna Różycka - laureatka I miejsca w Polsce

  • Karolina Majewska - udział w II etapie

  • Tomasz Grzyb - udział w II etapie

  • Paulina Kliś - udział w II etapie

  • Anna Życzyńska - udział w II etapie

  • Michał Kurecki - udział w II etapie

  • Kamila Dziubek - udział w II etapie

  • Bernard Hudzik - udział w II etapie

  • Monika Kinal - udział w II etapie

  • Magdalena Sapa - udział w II etapie

Olimpiada Astronomiczna

  • Piotr Ślęczka – udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy Technicznej

  • Paweł Palimąka – wytypowany do etapu centralnego

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Bartłomiej Duplaga – udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Bartłomiej Duplaga – udział w II etapie

  • Krzysztof Olesiejuk – udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • Kamil Zieliński - finalista

  • Gabriela Kuczyńska - udział w II etapie

  • Karolina Walat - udział w II etapie

Olimpiada Informatyczna

  • Sebastian Haracz – udział w II etapie

  • Łukasz Lampart – udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

  • Martyna Wróbel – udział w II etapie

  • Dorota Kata – udział w II etapie

Olimpiada „O diamentowy indeks AGH”

  • Radosław Kot - laureat z przedmiotu geografia

  • Sebastian Basiaga - laureat z przedmiotu geografia

  • Maria Matuszek - laureatka z przedmiotu matematyka

  • Szymon Bar - laureat z przedmiotu matematyka

  • Natalia Bartman - udział w finale

  • Sebastian Haracz - udział w finale

  • Konrad Bańka - udział w finale

  • Łukasz Mazgaj - udział w finale

  • Mikołaj Truś - udział w finale

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskiego

  • Aldona Babiarz - laureatka

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • Krzysztof Domka - udział w II etapie

  • Justyna Różycka - udział w II etapie

  • Kinga Poszytek - udział w II etapie

Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

  • Karolina Wisz - finalistka

  • Weronika Cieszyńska - finalistka

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

  • Tomasz Grzyb - laureat II miejsca

Ogólnopolski Konkurs "Radość pisania"

  • Dominika Zawadzka - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatyczno - Matematycznej Algorytmion

  • Radosław Waśko - finalista

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Psychologicznej „Charaktery”

  • Mariola Kunowska – laureatka I miejsca

  • Marcelina Kalita – finalistka

  • Kinga Krata – finalistka

Ogólnopolski Konkurs "Il bel paese"

  • Zuzanna Wójtowicz - udział w II etapie

  • Tamara Kotowicz - udział w II etapie

  • Marcelina Kalita - udział w II etapie

  • Gerard Terech - udział w II etapie

Ogólnopolski Sejmik Matematyków

  • Joanna Wiśniewska - finalistka

  • Milena Baran - otrzymała list gratulacyjny

  • Gabriela Różańska - otrzymała listgratulacyjny

OgólnopolskiKonkurs Języka Angielskiego English Ace

  • Rafał Darasz - 5 miejsce w kraju, I miejsce w województwie

  • Michał Maślanka - 5 miejsce w kraju,
                                       I miejsce w województwie

  • Weronika Ciołko - 8 miejsce w kraju,
                                       III miejsce w województwie

  • Jacek Wąsik - 17 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Filmowy "Filman"

  • Karolina Styś, Alicja Rojan - wyróżnione za film "Czym jest talent?"

Ogólnopolski Konkurs „Arsenał Pamięci”
(org. Hufiec ZHP Łódź, XXIX Liceum Ogólnokształcące w Łodzi)

  • Anita Koptyńska – laureatka

Konkurs „Chiny: od Konfucjusza do Jackie Chana” (org. Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ Instytut Konfucjusza w Krakowie)

  • Paweł Zioło – V miejsce

Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych

  • Rafał Darasz - I miejsce

W II etapie wzięli udział:

  • Mateusz Kobak,

  • Michał Gruba,

  • Tomasz Gawlik,

  • Aneta Rolka,

  • Wojciech Jaranowski,

  • Karolina Jamiołkowski,

  • Mateusz Dudek,

  • Olimpia Ryś,

  • Krzysztof Olesiejuk,

  • Dominik Lewandowski,

  • Sebastian Biesiadecki,

  • Karolina Wąsik,

  • Weronika Ciołko,

  • Karolina Lecko,

  • Katarzyna Pazdan,

  • Tomasz Bukowy,

  • Maria Dronka,

  • Joanna Woźny,

  • Karolina Styś,

  • Krzysztof Lampart,

  • Maciej Respekta,

  • Maciej Rogala

Konkurs Recytatorski poświęcony pamięci K. K. Baczyńskiego
(org. Teatr Nowy)

  • Barbara Kądziołka - wyróżnienie

Konkurs Wiedzy o Rzeszowie

  • Maciej Wałach - 22 miejsce w finale

Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej

  • Paweł Zioło – udział w finale

  • Tomasz Grzyb – udział w finale

  • Bartosz Rycerz – udział w finale

  • Jakub Orzech – udział w II etapie

  • Hubert Kos – udział w II etapie

  • Krzysztof Szczupiel – udział w II etapie

  • Weronika Cieszyńska – udział w II etapie

  • Sabina Kuźniar – udział w II etapie

  • Karolina Wisz – udział w II etapie

VI Podkarpacki Konkurs Gazetek Szkolnych

  • Redakcja Gazetki "Sami o Sobie zdobyła wyróżnienie

XIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

  • Patryk Mazgaj – I miejsce w klasach pierwszych

  • Sebsatian Haracz – wyróżnienie

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji

  • Jan Mełech - laureat III miejsca

  • Patryk Mazgaj - zakwalifikowany do finału

  • Mateusz Kobak - zakwalifikowany do finału

  • Zofia Drabek - zakwalifikowana do finału

  • Wojciech Knott - zakwalifikowany do finału

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. I Łukasiewicza

  • Aleksandra Pracoń - wyróżniona

  • Jakub Żółkiewicz - wyróżniony

  • Kamil Zieliński - wyróżniony

  • Aldona Babiarz - udział w III etapie

  • Sebastian Gołojuch - udział w III etapie

  • Łukasz Drużbicki - udział w III etapie

  • Dominik Lewandowski -udział w III etapie

Wojewódzko Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Z piosenką przez Europę" (org. Samorządowe LO w Głogowie Młp.)

  • Alicja Rojan - II miejsce

  • Magdalena Hasiak - II miejsce

  • Rafał Darasz - III miejsce

  • Katarzyna Olejnik - wyróżnienie

  • Jakub Orzech - wyróżnienie

  • Krzysztof Szczupiel - wyróżnienie

Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” (org. Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze)

  • Mikołaj Kondratek – III miejsce w kategorii prac multimedialnych

„LOKOMOBILA – konkurs na machinę z duszą”
(org.
Fundacja ALTUM)

IV miejsce w ogólnopolskim finale zdobyli:

  • Michał Dzióbek,

  • Krzysztof Olesiejuk,

  • Paweł Palimąka,

  • Konrad Bańka,

  • Tomasz Gawlik

Mistrzostwa Polski w układaniu kostki Rubika

  • Wojciech Knott - I miejsce

Konkurs "URoki Matematyki - Biomatematyka"
(org. Wydział Matematyczno - Przyrodniczy UR)

  • Zofia Drabek - wyróżnienie

XI Międzyszkolny Konkurs Geograficzny Odkryj Świat z „Poznaj Światem”

  • Kinga Poszytek - laureatka

  • Sebastian Basiaga – laureat

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

  • Patryk Mazgaj - wynik bardzo dobry

  • Mateusz Kobak - wynik bardzo dobry

  • Rafała Darasz - wynik bardzo dobry

Wyróżnieni:

  • Kacper Pękala,

  • Maria Dronka,

  • Radosław Waśko,

  • Kinga Hajduk,

  • Gabriela Różańska,

  • Wojciech Knott,

  • Sebastian Basiaga,

  • Gabriela Gronowicz,

  • Marzena Rzeszutko,

  • Michał Maślanka,

  • Zofia Drabek,

  • Maria Matuszek,

  • Tomasz Gawlik,

  • Sebastian Haracz,

  • Michał Dzióbek,

  • Karol Gongola,

  • Konrad Bańka,

  • Piotr Ślęczka

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2014"

(org. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO w Krakowie)

  • Łukasz Lampart - uzyskał tytuł "TAON"

  • Marcin Dubiel - uzyskał tytuł "TAON"

  • Krzysztof Olesiejuk - uzyskał tytuł "TAON"

  • Ewa Gierlach - uzyskała tytuł "TAON"

Szkolny Sprawdziany Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Barbara Bukała – I miejsce ex aequo

  • Weronika Wiktor – I miejsce ex aequo

  • Wiktoria Kłos – II miejsce ex aequo

  • Gabriela Różańska – II miejsce ex aequo

  • Natalia Burda – II miejsce ex aequo

Szkolny Konkurs Kolęd

 

  • Klasa IIC – I miejsce

  • Klasa IIB – II miejsce

  • Klasa IC – III miejsce

  • Klasa ID, klasa IIID – wyróżnienie

           w kategorii solo:

  • Paweł Palimąka – I miejsce

  • Magdalena Hasiak, Justyna Rączka (akompaniament) –
    II miejsce

  • Alicja Rojan – III miejsce

Szachy drużynowe


III miejsce w rejonowej licealiadzie zajęli:

  • Sebastian Haracz,

  • Dominik Gnatek,

  • Milena Baran,

  • Maria Hajduk

Siatkówka dziewcząt


III miejsce w mistrzostwach Rzeszowa zajęły:

  • Gabriela Strączek,

  • Dominika Kasprzyk,

  • Dominika Hul,

  • Maria Kogut,

  • Ola Czekaj,

  • Monika Socha,

  • Ola Kanach,

  • Kamila Dziubek,

  • Bernadetta Piwowar,

  • Magdalena Hasiak

Unihokej chłopców


III miejsce w Licealiadzie zdobyli:

  • Wojciech Kowal,

  • Patryk Mazgaj,

  • Jan Mełech,

  • Wojciech Knott,

  • Jarosław Oskroba,

  • Bartosz Zawora,

  • Łukasz Mazgaj

Indywidualne Biegi Przełajowe

  • Dominika Hul - IV miejsce

Piłka nożna dziewcząt

  •  III miejsce w Mistrzostwach Rzeszowa zajęły: Kamila Dziubek, Martyna Materna, Joanna Haracz, Magdalena Węglowska, Marta Grędysa, Tamara Kotowicz, Agata Majchrowska, Agnieszka Jakubek, Bernadeta Piwowar, Mgadalena Hasiak, Karolina Wotlinska


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2013/2014
 

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Radomił Baran - laureat I miejsca,
    II miejsce w Czesko-Polsko-Słowackich Zawodach Matematycznych Juniorów

  • Adrian Maciej - finalista

  • Jan Dziuba - udział w II etapie

  • Miłosz Mazur - udział w II etapie

Olimpiada Matematyczna

  • Radomił Baran - finalista

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów

W II etapie wzięli udział:

  • Adranna Czachor,

  • Aleksandra Kabala,

  • Dominik Oczoś,

  • Karolina Domka

Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

  • Anna Kawałek - finalistka

  • Michalina Wacław - udział w etapie wojewódzkim

  • Michał Ziobro - udział w etapie wojewódzkim

Ogólnopolski Konkurs "Papież Słowianin"

  • Wiktoria Sondej - laureatka

  • Kamila Kuźniar - laureatka

  • Milena Ostrowska - finalistka

  • Faustyna Nieroda - finalistka

  • Karolina Zając - finalistka

  • Joanna Magiera - finalistka

  • Julia Jadach - finalistka etapu wojewódzkiego

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

W II etapie wzięli udział:

  • Karolina Domka,

  • Aneta Hadam,

  • Adrianna Czachor,

  • Milena Ostrowska,

  • Antoni Baj,

  • Magdalena Soczewka

  • Gabriela Biesiadecka,

  • Małgorzata Kruczek,

  • Julia Nawrocka

Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

  • Dominik Oczoś - laureat

  • Bartłomiej Maś - laureat

  • Aleksandra Kozioł - laureatka

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Krzysztof Bieniasz - laureat

  • Wojciech Kunowski - laureat

  • Klaudia Piętowska - laureatka

  • Adrianna Czachor - laureatka

  • Przemysław Bednarski - finalista

  • Michał Ziobro - finalista

  • Mikołaj Dobrzański -finalista

  • Aleksandra Feruś - finalistka

Konkurs Przedmiotowy Fizyczny

  • Krzysztof Bieniasz - finalista

Konkurs Przedmiotowy Języka Francuskiego

  • Dominika Szwed - laureatka

  • Sandra Posłuszny - laureatka

  • Justyna Tylutki - laureatka

  • Alicja Kotula - laureatka

  • Natalia Uberman - laureatka

  • Julia Stachowicz - laureatka

  • Anna Grędysa - finalistka

  • Kamila Kuźniar - finalistka

  • Filip Paluch - finalista

  • Stanisław Grygar - finalista

  • Paula Kula - finalistka

  • Łukasz Fura - finalista

  • Joanna Magiera - finalistka

  • Julia Jadach - finalistka

  • Marcin Stopyra - finalista

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Adrian Maciej - laureat

Konkurs Przedmiotowy Chemiczny

  • Dominika Szwed - laureatka

  • Michał Słomiany - finalista

  • Paula Kula - finalistka

Konkurs Przedmiotowy Polonistyczny

  • Julia Nawrocka - laureatka

  • Kamila Szostak - finalistka

  • Michalina Wacław - finalistka

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Antoni Baj - laureat

  • Karolina Domka - laureatka

  • Milena Ostrowska - laureatka

  • Gabriela Biesiadecka - laureatka

  • Adrianna Czachor - finalistka

Konkurs Wiedzy Technicznej

  • Krzysztof Kotliński - finalista

Konkurs Przedmiotowy Informatyczny

 

W finale wzięli udział:

  • Aleksander Jodłowski,

  • Krzysztof Wal,

  • Jerzy Gajewski,

  • Karol Kocur

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Zgorzelcu

  • Małgorzata Kruczek – I miejsce

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie

  • Chór Gimnazjum i Liceum – I miejsce w kategorii chórów dziecięcych i młodzieżowych

Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej

  • Małgorzata Kruczek – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Czerwcowe Dźwiękobranie" Wieliczka 2014

  • Małgorzata Kruczek - grand prix i I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Literacki dla Gimnazjum „Zobaczyliśmy to co niewidzialne” org. dystrybutor filmu „Największy z cudów”

  • Konrad Chmielewski – I miejsce

  • Weronika Maś – II miejsce

Ogólnopolski Konkurs "Młodych Polaków portret zbiorowy"
(org. Narodowe Centrum Kultury i dystrybutor filmu "Kamienie na szaniec")

  • Sandra Posłuszny - laureatka

Ogólnopolski Konkurs "radość pisania"
(org. Katolickie LO im. św. Rodziny w Krakowie)

  • Wiktoria Jezuit - wyróżnienie

  • Gabriela Biesiadecka - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Odkrywamy talenty przyszłości” org. Edukacja Pro Futuro

  • Julia Krasoń – wyróżnienie

  • Kamila Kuźniar – wyróżnienie specjalne

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

  • Paweł Kielar - laureat wśród klas I

  • Marlena Czyrek - laureat wśród klas III

  • Kamila Kuźniar - bardzo dobry wynik wśród klas II

  • Dominik Oczoś - bardzo dobry wynik wśród klas III

  • Karolina Domka - bardzo dobry wynik wśród klas III

  • Alicja Kotula - bardzo dobry wynik wśród klas III

  • Olaf Gaweł - bardzo dobry wynik wśród klas III

  • Bartłomiej Maś - bardzo dobry wynik wśród klas III

Konkurs Matematyczny w ramach Ogólnopolskich Warsztatów Matematycznych Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

  • Radomił Baran - I miejsce

Konkurs o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku – Białej

  • Radomił Baran – I miejsce

  • Jan Dziuba – VII miejsce

  • Adrian Maciej – XVIII miejsce
    Drużynowo zajęliśmy I miejsce

Podkarpacki Konkurs Poetycki "Ja i Świat"

  • Klaudia Dudzińska - wyróżnienie

XIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

  • Radomił Baran – I miejsce w klasach drugich Liceum

Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji

  • Radomił Baran – laureat III miejsca (klasy drugie Liceum)

XIV Sarzyński Konkurs Chemiczny

  • Dominika Szwed - laureatka

  • Michał Słomiany – laureat

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Anioł 2013/2014

  • Gabriela Kusz – praca zakwalifikowana na wystawę

Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
(org. Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie)

  • Weronika Maś – nagroda główna

Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół Jana Pawła II  (org. Zespół Szkół w Pysznicy)

  • Julia Nawrocka – wyróżnione w kategorii prac plastycznych

  • Karolina Trojnar – wyróżnione w kategorii prac plastycznych

Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Z piosenką przez Europę" (org. Samorządowe LO w Głogowie Młp.)

  • Katarzyna Dziki - I miejsce

  • Kornelia Kulczycka - I miejsce

  • Julia Stachowicz - III miejsce

Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”

  • Katarzyna Dziki – wyróżnienie w etapie wojewódzkim

  • Katarzyna Owsiany - laureatka etapu rejonowego

  • Oliwia Rodzoń – laureatka etapu rejonowego

Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej  
(org. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
w Sokołowie Młp., Fundacja wspierania edukacji artystycznej)

  • Małgorzata Kruczek – I miejsce

Konkurs Drużynowy „Magiczny Rzeszów”
(org. VIII Liceum Ogólnokształcące)

  • Jagoda Koryl, Karina Guzik, Patrycja Grigiel,
    Zuzanna Ossolińska
    – zdobyły III miejsce

XI Międzyszkolny Konkurs Geograficzny Odkryj Świat z „Poznaj Światem”

  • Michał Ziobro – laureat

Międzyszkolny Konkurs Artystyczny „Fredro w dobrym humorze” (org. Zespół Szkół nr 6 w Rzeszowie)

  • Katarzyna Szczur, Katarzyna Owsiany, Katarzyna Kiełb, Weronika Knap, Konrad Jaworek, Wojciech Szeliga,
    Karol Majchrowski
    – zajęli III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - Papież Dialogu"

  • Karolina Trojnar - III miejsce

  • Anna Tejchma - praca zakwalifikowana na wystawę

Konkurs opisowy „Mój las”
(org. Zarząd Okręgu Podkarpackiego LOP)

  • Karol Piróg – wyróżnienie

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
(org. IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)

  • Gabriela Biesiadecka, Michał Ziobro - III miejsce

  • Milena Ostrowska - IV miejsce

  • Anna Kordoń - V miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

  • Radomił Baran - laureat

Bardzo dobry wynik uzyskali:

  • Karol Pękala,

  • Jan Dziuba,

  • Agata Gruchała,

  • Adrian Maciej

Wyróżnieni:

  • Zuzanna Bartoszewska,

  • Miłosz Mazur,

  • Karolina Zając,

  • Anna Kordoń

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2014"
(org. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO w Krakowie)

Tytuł "TAON" uzyskali:

  • Agnieszka Grzyb,

  • Filip Paluch,

  • Miłosz Mazur,

  •  Wojciech Szeliga,

  • Milena Ostrowska

Szkolny Sprawdziany Wiedzy o Janie Pawle II dla klas pierwszych

  • Anna Bieniasz – I miejsce

  • Aleksandra Bąk – II miejsca ex aequo

  • Kinga Ostrowska – II miejsca ex aequo

  • Barbara Hudzik – II miejsca ex aequo

Szkolny Konkurs Kolęd

  • Klasa 2a – I miejsce

  • Klasa 3b – II miejsce

  • Klasa 2b – III miejsce z Tytułem Eksperta

  • Klasa 1b, klasa1d – wyróżnione

Tenis stołowy szkół gimnazjalnych

  • Gabriela Biesiadecka, Julia Mazur – zdobyły II miejsce

Unihokej chłopców szkół gimnazjalnych

  • Krzysztof Kowal, Jan Łach, Mateusz Czechowicz, Karol Majchrowski, Mateusz Zegar, Maciej Smoczeński, Michał Stalec, Nikodem Starzak, Radosław Szwaja, Jakub Nowiński zdobyli III miejsce

Pływanie dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych

  • Jakub Mik - III miejsce na 50 m stylem motylkowym

  • Agata Jasnowska - I miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Indywidualne Biegi Przełajowe

  • Mateusz Moskwa - III miejsce

Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinaki - Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Młodzieżowców
i Kadetów

  • Kacper Szukiewicz - II miejsce w konkurencji kumite kadet 75, zakwalifikowany do Mistrzostw Europy

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo

  • Aleksandra Grabowska - I miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

  • Aleksandra Grabowska - II miejsce

Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo

  • Aleksandra Grabowska - II miejsce

Otwarty Puchar Polski Juniorów w Ju – Jitsu Karate i Combat Aikido Polskiej Federacji Budo

  • Daniel Romaszuk  – I miejsce w kategorii duo – fight – Junior

Otwarty Puchar Polski Juniorów w Ju – Jitsu Karate i Combat Aikido Polskiej Federacji Budo

  • Daniel Romaszuk  – I miejsce w kategorii Grappling – Junior

Ogólnopolski Turniej Combat Aikido i Ju – Jitsu

  • Daniel Romaszuk  – I miejsce w formule Semi - Contact

Ogólnopolski Turniej Combat Aikido i Ju – Jitsu

  • Daniel Romaszuk  – I miejsce w kategorii Grappling

Mistrzostwa Świata Federacji IMAF

  • Klaudiusz Baran  – II miejsce kata z bronią juniorów

Puchar Europy Juniorów IBF

  • Klaudiusz Baran  – II miejsce kata z bronią juniorów

Mistrzostwa Europy Kong Sao i MSAC

  • Klaudiusz Baran  – III miejsce kata z bronią juniorów

Mistrzostwa Świata federacji WMAiDS

  • Klaudiusz Baran  – III miejsce kata z bronią juniorów i kata juniorów

Puchar Europy Juniorów IBF

  • Klaudiusz Baran  – II miejsce kata z bronią juniorów

Krajowe Mistrzostwa Jazz Dance, Show Dance, Mini Production, Production

  • Sylwia Kuter – I miejsce w kategorii Show dance

  • Wiktoria Leja – I miejsce w kategorii Show dance formacja 12.-15

  • Wiktoria Leja – II miejsce w kategorii Show dance małe grupy

Show Dance European Championship Sankt – Petersburg

  • Sylwia Kuter – III miejsce w kategorii Juniorzy

IDO World Show Dance Cup 

  • Sylwia Kuter – I miejsce w kategorii Show Dance Formation Junior

  • Wiktoria Leja – I miejsce w kategorii Show Dance Formation Junior

IDO World Jazz Dance, Modern, Ballet – Pointe Championship

  • Kornele – Natalia Uberman – II miejsce w kategorii Jazz Dance Formation Open Class

Krajowe Mistrzostwa Jazz Dance, Show Dance, Mini Production, Production

  • MDK Kornele – Natalia Uberman – III miejsce w kategorii Show Dance Formacja 16+

Piłka nożna chłopców szkół gimnazjalnych

  • drużyna Gimnazjum - zdobyła IV miejsce

Piłka nożna dziewcząt szkół gimnazjalnych

  • drużyna Gimnazjum - zdobyła IV miejsce