Kalendarium

Poprzedni miesiąc Styczeń 2018 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 1 1 2 3 4 5 6 7
week 2 8 9 10 11 12 13 14
week 3 15 16 17 18 19 20 21
week 4 22 23 24 25 26 27 28
week 5 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2017/2018

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Radomił Baran,
  • Jan Fornal,
  • Anna Krzysztyńska,
  • Aleksandra Kowalska,
  • Patryk Marszałek

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała:

  • Dominika Tokarz

Artystyczne

Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
org. Zespół Szkół Spożywczych w Rzeszowie

  • Karol Jagiełło – I miejsce

Biologia

Olimpiada Biologiczna

  • Natalia Kluz – wstępnie zakwalifikowana do II etapu
  • Michał Ziobro – wstępnie zakwalifikowany do II etapu
  • Emilia Szymborska – wstępnie zakwalifikowana do II etapu
  • Rafał Niemiec – wstępnie zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

  • Kamila Curpyś – zakwalifikowana do II etapu
  • Olivia Gil – zakwalifikowana do II etapu

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Maciej Domaradzki - zakwalifikowany do I etapu (po eliminacjach wstępnych)

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

  • Monika Deręgowska zakwalifikowana do II etapu
  • Maciej Domaradzki zakwalifikowany do II etapu
  • Marcin Lampart zakwalifikowany do II etapu
  • Kinga Mastej zakwalifikowana do II etapu
  • Karolina Pasierb zakwalifikowana do II etapu
  • Paweł Sałosz zakwalifikowany do II etapu
  • Konrad Siuzdak zakwalifikowany do II etapu
  • Michał Ziobro zakwalifikowany do II etapu

Fizyka i Astronomia

Olimpiada Astronomiczna

  • Kamil Ciebiera – zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Fizyczna

  • Maciej Domaradzki - zakwalifikowany do II etapu
  • Jan Dziuba – zakwalifikowany do II etapu
  • Miłosz Mazur - zakwalifikowany do II etapu
  • Bartosz Stec – zakwalifikowany do II etapu

Geografia

Olimpiada Geograficzna

  • Elżbieta Bassara – zakwalifikowana do II etapu
  • Przemysław Bednarski – zakwalifikowany do II etapu
  • Paweł Dobrzański – zakwalifikowany do II etapu
  • Katarzyna Kozubal – zakwalifikowany do II etapu
  • Tomasz Kurcaba – zakwalifikowany do II etapu
  • Paulina Miara – zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Nowiński – zakwalifikowany do II etapu
  • Magdalena Olech – zakwalifikowana do II etapu
  • Urszula Pieniążek – zakwalifikowana do II etapu
  • Wiktoria Sondej – zakwalifikowana do II etapu
  • Antoni Trybus – zakwalifikowany do II etapu

Historia

Olimpiada Historyczna

  • Anna Bździkot – zakwalifikowana do II etapu
  • Jakub Bukała – zakwalifikowany do II etapu
  • Antoni Baj – zakwalifikowany do II etapu
  • Kacper Staniak – zakwalifikowany do II etapu
  • Paweł Kielar – zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Antoni Baj – wstępnie zakwalifikowany do etapu okręgowego

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

  • Jakub Bukała – zakwalifikowany do II etapu
  • Anna Bździkot – zakwalifikowana do II etapu

Informatyka

Olimpiada Informatyczna

  • Aleksandra Kowalskazakwalifikowana do II etapu

Język angielski

Olimpiada Języka angielskiego

  • Przemysław Bednarski - zakwalifikowany do II etapu

Język francuski

Olimpiada Języka Francuskiego

  • Adam Bartosiewicz zakwalifikowany do II etapu
  • Julia Stachowicz zakwalifikowana do II etapu
  • Gabriela Kallaus zakwalifikowana do II etapu
  • Kinga Mastej zakwalifikowana do II etapu
  • Oliwia Gil zakwalifikowana do II etapu
  • Łucja Potępa zakwalifikowana do II etapu
  • Dobromir Wołowieczakwalifikowany do II etapu

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  •  Mateusz Ogorzałek - zaklalifikowany do II etapu

Język niemiecki

Język polski

Język rosyjski

Matematyka

Przedsiębiorczość

Psychologia

Religia

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Jakub Szyszka – zakwalifikowani do II etapu
  • Natalia Pirga – zakwalifikowani do II etapu

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

  • Natalia Duda, Piotr Ciach i Jakub Szyszka - I miejsce w Polsce

WOS

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Przemysław Bednarski – zakwalifikowany do II etapu
  • Marcin Kuduk – zakwalifikowany do II etapu
  • Antoni Trybus – zakwalifikowany do II etapu
  • Antoni Baj – zakwalifikowany do II etapu
  • Maciej Janda – zakwalifikowany do II etapu
  • Paweł Kielar – zakwalifikowany do II etapu

Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Przemysław Bednarski – II miejsce,
  • Julia Dorosz - III miejsce,
  • Maciej Janda – III miejsce

Inne

Olimpiada Wiedzy o Mediach

  • Aleksandra Moskwa – zakwalifikowani do II etapu

Sport

Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

  • Radomił Baran, Anna Krzysztyńska, Alicja Murias, Szymon Sanocki – zdobyli III miejsce

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2017/2018

Artystyczne

Wojewódzki Konkurs „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa” – XII edycja „Jan Paweł II – świadek historii Polski”

  • Zuzanna Irzyk – III miejsce w kategorii form literackich
  • Magdalena Blicharz – I miejsce w kategorii form plastycznych

Biologia

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny

  • Emilia Radwańska zakwalifikowana do finału
  • Martyna Sarama zakwalifikowana do finału

Chemia

Konkurs Przedmiotowy Chemiczny

  • Wojciech Stawarz – zakwalifikowany do finału
  • Klaudia Bednarska – zakwalifikowana do finału

  • Julia Nowak – zakwalifikowana do II etapu
  • Andrzej Piotrowski – zakwalifikowany do II etapu

Fizyka

Konkurs Przedmiotowy Fizyczny

  • Łukasz Szwed zakwalifikowany do finału
  • Daniel Pawlak zakwalifikowany do finału
  • Maksymilian Smoliński zakwalifikowany do finału
  • Karol Zahuta zakwalifikowany do finału
  • Wojciech Stawarzzakwalifikowany do finału
  • Patryk Bar zakwalifikowany do finału

Geografia

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Maria Trybus zakwalifikowana do finału
  • Anna Antonik zakwalifikowana do finału
  • Konrad Joniak zakwalifikowany do finału
  • Claudia Sieńko zakwalifikowana do finału
  • Mateusz Sarkowicz zakwalifikowany do finału
  • Julia Szwajczakzakwalifikowana do finału
  • Alicja Chabko zakwalifikowana do finału

Historia

Konkurs Przedmiotowy Historyczny

  • Katarzyna Sikora – zakwalifikowana do finału
  • Anna Antonik – zakwalifikowana do finału

Informatyka

Konkurs Przedmiotowy Informatyczny

  • Jabłoński Andrzej - zakwalifikowany do finału
  • Kuźniar Paweł - zakwalifikowany do finału
  • Nowak Julia - zakwalifikowana do finału
  • Stawarz Wojciech - zakwalifikowany do finału
  • Maciejewski Łukasz - zakwalifikowany do finału
  • Piotrowski Andrzej - zakwalifikowany do finału
  • Kopeć Alicja - zakwalifikowana do finału

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów

  • Jan Kapusta zakwalifikowany do II etapu

Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

  • Tymoteusz Kidacki – zakwalifikowany do finału
  • Maria Trybus – zakwalifikowana do finału
  • Jan Kapusta – zakwalifikowany do finału
  • Daniel Pawlak – zakwalifikowany do finału
  • Krzysztof Sycz – zakwalifikowany do finału
  • Andrzej Piotrowski – zakwalifikowany do finału

Język francuski

Konkurs Przedmiotowy Języka Francuskiego

  • Julia Nowak – zakwalifikowana do finału
  • Martyna Sarama – zakwalifikowana do finału
  • Aleksandra Babiarz – zakwalifikowana do finału

  • Julia Przywara – zakwalifikowana do II etapu
  • Barbara Pawłowska – zakwalifikowana do II etapu
  • Zuzanna Irzyk – zakwalifikowana do II etapu
  • Weronika Błażej – zakwalifikowana do II etapu
  • Dominik Kocój – zakwalifikowany do II etapu

Język niemiecki

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen?" 

  • Natalia Piskor – zakwalifikowana do II etapu
  • Aleksandra Kobak – zakwalifikowana do II etapu
  • Łukasz Maciejewski – zakwalifikowany do II etapu

Konkursu Przedmiotowego Języka Niemieckiego

  • Natalia Piskor – zakwalifikowana do finału
  • Marta Bukowińska – zakwalifikowana do finału
  • Aleksandra Kobak – zakwalifikowana do finału

  • Łukasz Maciejewski – zakwalifikowany do II etapu

Język polski

Konkurs Przedmiotowy Polonistyczny

  • Maria Maciąg – zakwalifikowana do finału

Matematyka

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Marta Bukowińska – zakwalifikowana do etapu II
  • Andrzej Jabłoński – zakwalifikowany do etapu II
  • Kajetan Ożóg – zakwalifikowany do etapu II
  • Kinga Mazgaj – zakwalifikowana do etapu II
  • Krzysztof Sycz – zakwalifikowany do etapu II
  • Maksymilian Smoliński – zakwalifikowany do etapu II
  • Daniel Pawlak – zakwalifikowany do etapu II

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Andrzej Jabłoński – zakwalifikowany do finału
  • Krzysztof Sycz – zakwalifikowany do finału
  • Daniel Pawlak – zakwalifikowany do finału
  • Kinga Mazgaj – zakwalifikowany do finału
  • Wojciech Stawarz – zakwalifikowany do finału
  • Wiktor Czapka – zakwalifikowany do finału
  • Jan Kapusta – zakwalifikowany do finału
  • Maksymilian Smoliński – zakwalifikowany do finału
  • Marta Bukowińska – zakwalifikowana do finału

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku - Białej

  • Marta Bukowińska – zakwalifikowana do zawodów finałowych
  • Andrzej Jabłoński – zakwalifikowany do zawodów finałowych
  • Krzysztof Sycz – zakwalifikowany do zawodów finałowych

Sport

Technika


 Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2017/2018

Artystyczne

Konkurs „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa – Jan Paweł II świadek historii Polski” org. Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości Dzieci i Młodzieży „Wzrastanie”

  • Anastazja Rejman – wyróżnienie w kategorii form plastycznych

Biologia

Chemia

Fizyka

Geografia

Informatyka

Język angielski

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

  • Kalina Kidacka – zakwalifikowana do finału
  • Anna Moroń – zakwalifikowana do finału

  • Zofia Skok – zakwalifikowana do II etapu
  • Natalia Dołęga – zakwalifikowana do II etapu

Język francuski

Język niemiecki

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen?" 

  • Konrad Trela – zakwalifikowany do II etapu
  • Jan Głowacki – zakwalifikowany do II etapu
  • Julia Kłębukowska – zakwalifikowana do II etapu

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

  • Konrad Trela zakwalifikowany do finału
  • Anna Moroń zakwalifikowana do finału

  • Lidiia Kvartiuk zakwalifikowana do II etapu

Język polski

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

  • Nina Ciećkiewicz – zakwalifikowane do finału
  • Julia Kłębukowska – zakwalifikowane do finału

IX Wojewódzki Konkurs „A to Polska właśnie”

  • Nina Ciećkiewicz II miejsce w kategorii recytacja

Matematyka

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Jakub Zając – zakwalifikowany do II etapu

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

  • Dominika Soboń – zakwalifikowana do finału
  • Anna Moroń – zakwalifikowana do finału

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku - Białej

  • Dominika Soboń – zakwalifikowana do zawodów finałowych

Religia

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

  • Patrycja Żuczek, Krzysztof Bazan, Jakub Zając - udział w finale ogólnopolskim

Sport

Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

  • Zuzanna Bełch, Dominik Cyran, Łukasz Gajewski, Adam Mac – zdobyli I miejsce

Technika

                                                                                preview