Kalendarium

Poprzedni miesiąc Maj 2019 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31

  wym3


facebook_page_plugin

Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2018/2019

(ostatnia aktualizacja: 13 marca 2019 r.)

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymał:

  • Andrzej Jabłoński

 

Artystyczne

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie

  • Chór Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sióstr Prezentek - zdobył Grand Prix

Biologia

Konkurs Przedmiotowy Biologiczny

  • Krystian Fularski – laureat

Podkarpacki Konkurs „Mój Las …” org. Liga Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu Podkarpackiego

  • Małgorzata Piróg – III miejsce w kategorii gimnazjum i klas 7-8 SP

Geografia

Konkurs Przedmiotowy Geograficzny

  • Julia Szwajczak - laureatka
  • Zuzanna Baran - laureatka
  • Kajetan Ożóg - laureat
  • Alicja Pilch – finalistka

Informatyka

Olimpiada Informatyczna (LO)

  • Andrzej Jabłoński – zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Informatyczna Młodzieży

  • Andrzej Jabłoński – zakwalifikowany do II etapu

Język francuski

Konkurs Przedmiotowy Języka Francuskiego

  • Weronika Błażej – laureatka
  • Julia Trojanowska - finalistka

Język niemiecki

Olimpiada Języka Niemieckiego (LO)

  • Mira Lange – zakwalifikowana do finału

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Lust auf lesen?” org. PSNJN

  • Mira Lange – laureatka
  • Marta Bukowińska - udział w finale

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego

  • Mira Lange – laureatka
  • Marta Bukowińska - finalistka

Język polski

X Wojewódzki Konkurs „A to Polska właśnie …” org. Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

  • Alicja Mierzejewska wyróżnienie w kategorii recytacji

Matematyka

Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Marta Bukowińska - zakwalifikowana do finału
  • Andrzej Jabłoński - zakwalifikowany do finału

  • Filip Ciebiera - udział w II etapie
  • Krystian Fularski - udział w II etapie
  • Alicja Kopeć - udział w II etapie
  • Krzysztof Kulka - udział w II etapie
  • Kajetan Ożóg - udział w II etapie
  • Alicja Pilch – udział w II etapie

Konkurs Przedmiotowy Matematyczny

  • Andrzej Jabłoński - laureat
  • Marta Bukowińska – laureatka
  • Krystian Fularski - finalista
  • Mateusz Janowski - finalista

Sport

Miejskie Igrzyska Młodzieży – skok wzwyż

  • Weronika Rybka – III miejsce

Miejskie Igrzyska Młodzieży – szachy drużynowe

  • Zuzanna Bełch (SP), Filip Ciebiera (Gim.), Konrad Trela (SP), Michał Pitera (SP) - I miejsce i awans do zawodów rejonowych

Miejskie Igrzyska Młodzieży – sztafetowe biegi przełajowe (październik)

  • Jan Buczek (SP), Kacper Dudzik (SP), Konrad Trela (SP), Hubert Hadała (SP), Krystian Dryja (SP), Dominik Cyran (Gim.), Karol Kulczycki (Gim.), Karol Magdoń (Gim.), Maksymilian Stalec (Gim.), Tymoteusz Hudzik (Gim), Ksawery Trybus (SP), Wiktor Zalewski (SP) - II miejsce i awans do zawodów rejonowych

Rejonowe Igrzyska Młodzieży – sztafetowe biegi przełajowe (październik)

  • Jan Buczek (SP), Kacper Dudzik (SP), Hubert Szymborski (SP), Szymon Szymborski (SP), Konrad Trela (SP), Hubert Hadała (SP), Krystian Dryja (SP), Dominik Cyran (Gim.), Karol Kulczycki (Gim.), Karol Magdoń (Gim.), Maksymilian Stalec (Gim.), Ernest Bernacki (Gim.) – III miejsce

Miejskie Igrzyska Młodzieży – sztafetowe biegi przełajowe 1000 m (grudzień)

  • Jan Buczek (SP), Hubert Hadała (SP), Hubert Szymborski (SP), Dominik Cyran (Gim.), Karol Magdoń (Gim.), Krystian Lewko (SP) – I miejsce
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview