Kalendarium

Poprzedni miesiąc Luty 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2
week 6 3 4 5 6 7 8 9
week 7 10 11 12 13 14 15 16
week 8 17 18 19 20 21 22 23
week 9 24 25 26 27 28 29
facebook_page_plugin

  wym3


Koła zainteresowań

Chór szkolny

skanuj0017

Koło Historyczno-Modelarskie "Tygrysek"

KHM

Wesprzyj potrzebujących

Przekaż 1% lub darowiznę

Pomoc dla Kingi
siostrzenicy S. Celiny

      Prośba >>    plakat >>
                  ulotka >>

    Pomoc dla Michalinki  
córki Absolwentki naszego Liceum

           więcej informacji >>

 Osiągnięcia uczniów Liceum im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2019/2020

(ostatnia aktualizacja: 24 lutego 2020 r.)

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymali:

  • Jakub Szyszka
  • Jan Fornal
  • Kamil Ciebiera
  • Aleksandra Kowalska
  • Andrzej Jabłoński
  • Krzysztof Sycz
  • Piotr Kaliciak

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali:

  • Jakub Szyszka
  • Roksana Mazur

Posłowie Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

  • Jakub Szyszka
  • Jakub Harchut

Artystyczne

Olimpiada Artystyczna

  • Maria Czarnik - zakwalifikowana do II etapu

Biologia

Olimpiada Biologiczna

  • Oliwia Gil - zakwalifikowana do II etapu
  • Adam Bartosiewicz - zakwalifikowany do II etapu
  • Katarzyna Wilk - zakwalifikowana do II etapu

Chemia

Olimpiada Chemiczna

  • Kinga Mastej – zakwalifikowana do II etapu
  • Klaudia Bednarska – zakwalifikowana do II etapu
  • Wojciech Stawarz - zakwalifikowany do II etapu
  • Mariusz Woś - udział w I etapie
  • Michał Kiszka - udział w I etapie

Podkarpacki Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

  • Klaudia Bednarska - zakwalifikowana do części pisemnej III etapu
  • Michał Kiszka - zakwalifikowany do części pisemnej III etapu
  • Wojciech Stawarz - zakwalifikowany do części pisemnej III etapu
  • Marcin Mazur - zakwalifikowany do części pisemnej III etapu
  • Patryk Marszałek - udział w II etapie
  • Julia Przygórzewska - udział w II etapie
  • Mariusz Woś - udział w II etapie
  • Andrzej Zuzak - udział w II etapie

Fizyka i Astronomia

Olimpiada Fizyczna

  • Patryk Marszałek - zakwalifikowany do części doświadczalnej II etapu
  • Daniel Pawlak - udział w II etapie
  • Maksymilian Smoliński - udział w II etapie
  • Bartosz Zięzio - udział w II etapie
  • Przemysław Sosna - udział w II etapie

Geografia

Olimpiada Geograficzna

  • Katrzyna Gronowicz - zakwalifikowana do II etapu
  • Alicja Chabko - zakwalifikowana do II etapu
  • Paulina Miara - zakwalifikowana do II etapu
  • Stanisław Bielak - zakwalifikowany do II etapu
  • Julia Szwajczak - zakwalifikowana do II etapu
  • Katarzyna Warzybok - zakwalifikowana do II etapu
  • Katarzyna Filip - zakwalifikowana do II etapu
  • Alicja Pilch - zakwalifikowana do II etapu
  • Karol Onyszkiewicz - zakwalifikowany do II etapu
  • Karolina Zacharska - zakwalifikowana do II etapu
  • Maciej Wiśniewski - zakwalifikowany do II etapu
  • Jadwiga Gąsior - zakwalifikowana do II etapu
  • Dominika Sołtys - zakwalifikowana do II etapu

Historia

Olimpiada Historyczna

  • Kacper Staniak - zakwalifikowany do finału
  • Kacper Pałys - finalista etapu okręgowego
  • Katarzyna Sikora - finalistka etapu okręgowego
  • Hubert Prucnal - finalista etapu okręgowego
  • Zofia Manijak - udział w II etapie
  • Mikołaj Jezuit - udział w II etapie

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  • Aleksandra Siuta - zakwalifikowana do etapu okręgowego
  • Kacper Pałys - udział w etapie rejonowym
  • Katarzyna Sikora - udział w etapie rejonowym
  • Jakub Kaczmaryk - udział w etapie rejonowym
  • Katarzyna Stopyra - udział w etapie rejonowym
  • Wojciech Zwoliński - udział w etapie rejonowym
  • Rafał Kowalski - udział w etapie rejonowym

Olimpiada Solidarności

  • Kacper Pałys - zakwalifikowany do II etapu
  • Katarzyna Sikora - zakwalifikowana do II etapu

Ogólnopolski Turniej Debart Oksfordzkich o Puchar Prezesa IPN

  • Kacper Staniak, Bartłomiej Skopek, Katarzyna Sikora, Zofia Manijak - zakwalifikowani do etapu okręgowego

Ogólnopolski Konkurs Mistrzowie i Patrioci
(org. Instytut Łukasiewicza)

  • Fabian Ofiara - udział
  • Hubert Prucnal - udział
  • Oskar Kuliński - udział

Informatyka

Olimpiada Informatyczna

  • Andrzej Jabłoński - finalista
  • Aleksandra Kowalska - zakwalifikowana do II etapu
  • Kacper Mucha - zakwalifikowany do II etapu

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

  • Jan Kapusta - zakwalifikowany do częśći ustnej II etapu
  • Krzysztof Adamczyk - zakwalifikowany do części ustnej II etapu
  • Oskar Kuliński - zakwalifikowany do części ustnej II etapu

  • Adam Bartosiewicz - udział w części pisemnej II etapu
  • Grzegorz Liminowicz - udział w części pisemnej II etapu

Język łaciński

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Mira Lange - zakwalifikowana do II etapu

Podkarpacki Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej

  • Karina Zaręba - zakwalifikowana do finału
  • Julia Janowska - zakwalifikowana do finału
  • Jadwiga Strzelec - zakwalifikowana do finału
  • Barbara Pawłowska - udział w II etapie
  • Karolina Stąpor - udział w II etapie
  • Emilia Ofiara - udział w II etapie
  • Kacper Leśniewski - udział w II etapie
  • Katarzyna Mościcka - udział w II etapie
  • Magdalena Nieroda - udział w II etapie

Język niemiecki

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Natalia Kiełbasa - zakwalifikowana do części ustnej
  • Mira Lange - zkwalifikowana do częśći ustnej
  • Martyna Kochman - zakwalifikowana do części ustnej

  • Roman Kryczka - udział w części pisemnej II etapu
  • Przemysław Sosna – udział w części pisemnej II etapu
  • Konrad Trela - udział w części pisemnej II etapu
  • Jakub Szyszka - udział w części pisemnej II etapu
  • Michał Kawalec - udział w części pisemnej II etapu

Język polski

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Aleksandra Siuta - zakwalifikowana do części pisemnej II etapu
  • Anna Krzysztyńska - zakwalifikowana do części pisemnej II etapu
  • Karolina Świder - zakwalifikowana do częśći pisemnej II etapu
  • Jadwiga Strzelec - zakwalifikowana do części pisemnej II etapu

XXIX Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej
(org. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim)

  • Gabriela Tomaka - III miejsce

Matematyka

Europejskie Zawody Matematyczne Baltic Way 2019

  • Aleksandra Kowalska - II miejsce

Olimpiada Lingwistyczna Online

Olimpiada Matematyczna

  • Aleksandra Bazan - zakwalifikowana do II etapu
  • Marta Bukowińska - zakwalifikowana do II etapu
  • Filip Ciebiera - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Gładysz - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Harchut - zakwalifikowany do II etapu
  • Andrzej Jabłoński - zakwalifikowany do II etapu
  • Alicja Jurzysta - zakwalifikowana do II etapu
  • Aleksandra Kowalska - zakwalifikowana do II etapu
  • Krzysztof Lembryk - zakwalifikowany do II etapu
  • Patryk Marszałek - zakwalifikowany do II etapu
  • Kinga Mazgaj - zakwalifikowana do II etapu
  • Anna Moroń - zakwalifikowana do II etapu
  • Kajetan Ożóg - zakwalifikowany do II etapu
  • Daniel Pawlak - zakwalifikowany do II etapu
  • Józef Pelc - zakwalifikowany do II etapu
  • Maciej Rut - zakwalifikowany do II etapu
  • Maksymilian Smoliński - zakwalifikowany do II etapu
  • Krzysztof Sycz - zakwalifikowany do II etapu
  • Jakub Zając - zakwalifikowany do II etapu
  • Bartosz Zięzio - zakwalifikowany do II etapu

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • Natalia Kiełbasa - zakwalifikowana do II etapu

Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa

  • Andrzej Jabłoński - laureat I miejsca (poziom pierwszy po gimn.)
  • Maciej Rut - laureat II miejsca (poziom trzeci)
  • Marta Bukowińska - laureatka III miejsca (poziom pierwszy po gimn.)
  • Bartosz Zięzio - laureat III miejsca (poziom drugi)
  • Patryk Marszałek - wyróżnienie (poziom trzeci)

Konkurs Matematyczny im. prof. Marszała

  • Andrzej Jabłoński - laureat III miejsca
  • Kajetan Ożóg - laureat III miejca
  • Bartosz Zięzio - wyróżnienie

Przedsiębiorczość

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Aleksandra Kowalska - zakwalifikowana do III etapu
  • Jakub Harchut - zakwalifikowany do II etapu

Religia

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Wiktoria Weselak - zakwalifikowana do II etapu
  • Kinga Mazgaj - zakwalifikowana do II etapu
  • Martyna Okrasa - zakwalifikowana do II etapu
  • Marcin Bator - zakwalifikowany do II etapu

WOS

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Krzysztof Sycz - zakwalifikowany do finału
  • Jakub Szyszka - udział w II etapie

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

  • Alicja Kopeć - zakwalifikowana do finału
  • Zofia Manijak - zakwalifikowana do finału
  • Karolina Nowik - zakwalifikowana do finału
  • Kacper Pałys - zakwalifikowany do finału
  • Katarzyna Sikora - zakwalifikowana do finału
  • Kacper Staniak - zakwalifikowany do finału
  • Krzysztof Sycz - zakwalifikowany do finału
  • Jakub Szyszka - zakwalifikowany do finału

XIII Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Krzysztof Sycz - I miejsce
  • Kacper Pałys - IV miejsce

WDŻ

Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

  • Gabriela Golema - zakwalifikowana do II etapu
  • Nikol Zych - zakwalifikowana do II etapu
  • Oliwia Różańska - zakwalifikowana do II etapu
  • Oliwia Wanic - zakwalifikowana do II etapu
  • Andrzej Stąpor - zakwalifikowany do II etapu
  • Dawid Fornal - zakwalifikowany do II etapu
  • Julia Nowak - zakwalifikowana do II etapu
  • Paweł Kuźniar - zakwalifikowany do II etapu
  • Maria Berłowska - zakwalifikowana do II etapu
  • Anna Wąsacz - zakwalifikowana do II etapu

Sport

Mistrzostwa Rzeszowa w piłce ręcznej

  • Natalia Bryg, Karolina Czupryk, Julia Gwóźdź, Wiktoria Ciarach, Monika Sondej, Maria Kuśnierz, Roksana Mazur, Weronika Miąsik, Maja Michalik, Aleksandra Ruszała, Karolina Sasiela, Jagoda Józefczyk, Katarzyna Stopyra - II miejsce (nauczyciel: Marcin Posiak)

Mistrzostwa Rzeszowa w koszykówce dziewcząt

  • Justyna Gromadzka, Gabriela Liszcz, Karina Zaręba, Patrycja Dąbrowska, Monika Szpunar, Aleksandra Drewniak, Monika Sondej, Karolina Czupryk, Julia Siek, Julia Skoczylas, Joanna Zabłocka, Julia Szwajczak, Maja Michalik - III miejsce (nauczyciel: Marcin Roman)

Wojewódzkie Mistrzostwa w Pływaniu

  • Urszula Buszta - II miejsce w półfinale 50 m stylem motylkowym
  • Ernest Bernacki, Jakub Gładysz, Tymoteusz Kidacki, Fryderyk Okoński, Bartosz Zając, Dawid Zbieg - III miejsce w sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym
  • Patrycja Bańkowska, Urszula Buszta, Maria Jakubczyk, Katarzyna Jer, Aleksandra Kobak, Julia Przygórzewska - V miejsce w sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym (nauczyciel: Paweł Majewski)

Mistrzostwa Rzeszowa w tenisie stołowym

  • Bartosz Frączek, Paweł Szymański - I miejsce (nauczyciel: Paweł Majewski)
                 logo Krakow         Szkoły Sióstr Prezentek
w Krakowie
                                         preview