Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2020/2021
(ostatnia aktualizacja: 7 stycznia 2022 r.)
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymał:
- Eryk Koszela
Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci otrzymali:
- Eryk Koszela
- Oskar Irzyk
Artystyczne
XII Międzyszkolny Konkurs Artystyczny ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - MIŁOŚNIK TATR I PRZYRODY OJCZYSTEJ
org. Szkoła Podstawowa nr 11 w Rzeszowie pod patronatem medialnym Radia Via i Polskiego Radia Rzeszów
- Maria Niedzielska (2a) - II miejsce
- Izabela Różycka (2a) - III miejsce
- Alicja Bijoś (2a) - wyróżnienie
- Michał Ziemba (1b) - wyróżnienie
Plastyczny Konkurs Biblijny dla klas I-IV Szkół Podstawowych Diecezji Rzeszowskiej "Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy" na podstawie Ewangelii wg Św. Mateusza
Wyniki etapu szkolnego:
Grupa "młodsza":
- Karolina Koszel kl. 1a - I miejsce
- Idalia Nogaj kl. 1b - II miejsce
- Jan Pawłowski - kl. 2a - III miejsce
- Wiktoria Drahal - kl. 1a - wyróżnienie
Grupa "starsza":
- Anna Gradkowska kl. 4a - I miejsce
- Maksymilian Joniak kl. 4a - II miejsce
- Błażej Rak kl. 4a - III miejsce
- Maciej Piela kl. 4a - wyróżnienie
Wyniki etapu diecezjalnego:
- Idalia Nogaj - wyróżnienie
- Karolina Koszel - praca zakwalifikowana na wystawę w Millenium Hall
- Anna Gratkowska - praca zakwalifikowana na wystawę w Millenium Hall
II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Maskarada"
(org. Szkoła Podstawowa nr 31 w Rzeszowie)
- Weronika Knap kl. 2a - wyróżnienie
Konkurs "W prezencie imieninowym Matce Zofii - plastyczna interpretacja wybranego wezwania z litanii do bł. Zofii Czeskiej"
Kategoria klas pierwszych:
- Wiktoria Kasper (1b) - I miejsce
- Helena Maruszak (1b) - II miejsce
- Filip Bijoś (1a) - III miejsce
- Jan Bielak (1a) - wyróżnienie
- Michalina Kandefer (1a) - wyróżnienie
- Mikołaj Toś (1a) - wyróżnienie
- Magdalena Krzysztofińska (1a) - wyróżnienie
- Karolina Safin (1b) - wyróżnienie
Kategoria klas drugich:
- Anna Rudawska i Izabela Różycka - I miejsce (ex aequo)
- Jerzy Bogacz - II miejsce
- Alicja Bijoś - III miejsce
- Alicja Gruszecka - wyróżnienie
- Franciszek Burghardt - wyróżnienie
- Maria Niedzielska - wyróżnienie
- Stanisław Sydor - wyróżnienie
- Paulina Wieszczek - wyróżnienie
Biologia
Konkurs Przedmiotowy z Biologii
- Kacper Król - laureat I miejsca
Chemia
Konkurs Przedmiotowy z Chemii
- Kacper Król - laureat I miejsca
Fizyka
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
- Maria Guzik - finalistka
Geografia
Konkurs Przedmiotowy z Geografii
- Kacper Król - laureat I miejsca
- Emilia Pitera - finalistka
- Filip Chciuk - finalista
- Julia Kaplita - zakwalifikowana do II etapu,
- Emilia Kułakowska - zakwalifikowana do II etapu
Konkurs "Odkryj Świat z Poznaj Światem"
- Stanisław Żurek - III miejsce
Historia
Konkurs Przedmiotowy z Historii
- Kacper Król - finalista
- Oskar Irzyk - finalista
Ogólnopolski Konkurs na prezentację multimedialną "Chrzest Polski"
- Magdalena Kraska - zakwalifikowana do II etapu
Informatyka
6. Regionalny Konkurs Informatyczny SCRATCHowanie w Bibliotece
- Bartosz Leśniak - laureat
Język angielski
Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów
- Alexander Walker - laureat
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
- Alexander Walker - laureat
- Jan Więcek - laureat
Język hiszpański
Konkurs Przedmiotowy z Języka Hiszpańskiego
- Zuzanna Drelich - finalistka
- Zuzanna Bartkowicz - finalistka
- Sebastian Ćwik - zakwalifikowany do II etapu,
Język niemiecki
Język polski
Ogólnopolski Konkurs Literacki "Na najpiękniejszy list pisany odręcznie"
- Aleksandra Chyłka - zdobyła III miejsce
Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
- Jan Więcek - laureat
- Maria Budak - laureatka
- Julia Kaplita - zakwalifikowana do II etapu
Konkurs Literacki "Gdy słowa dojrzewają"
org. Zespół Szkół w Jeżowem
- Oskar Irzyk (6b) - I miejsce
- Jowita Zawadzka (6b) - wyróżnienie
- Zuzanna Drelich (7a) - wyróżnienie
- Franciszek Pękala (8b) - wyróżnienie
Matematyka
Olimpiada Matematyczna Juniorów
- Maksymilian Potępa - finalista
- Filip Chciuk - zakwalifikowany do II etapu,
- Julia Filipowicz - zakwalifikowana do II etapu,
- Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu,
- Emilia Pitera - zakwalifikowana do II etapu,
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
- Kacper Król - laureat
- Filip Chciuk - laureat
- Maksymilian Potępa - finalista
- Wiktoria Bolka - zakwalifikowana do II etapu
Konkurs Kangur Matematyczny
- Jerzy Bogacz 2a SP - wyróżnienie,
- Izabela Różycka 2a SP - wyróżnienie,
- Łucja Pyrkosz 4a SP - wyróżnienie,
- Kacper Zając 5a SP - wyróżnienie,
- Lena Ożóg 6b SP - wyróżnieie,
- Szymon Korczak 6b SP - wyróżnienie,
- Marlena Chorzępa 6b SP - wyróżnienie,
- Oskar Irzyk 6b SP - wyróżnienie,
- Wiktoria Bolka 7a SP - wyróżnienie,
- Kacper Król 8a SP - wyróżnienie,
- Filip Chciuk 8a SP - wyróżnienie,
- Maksymilian Potępa 8a SP - wyróżnienie
Religia
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Eucharystia daje życie"
- Emilia Pitera - laureatka V miejsca,
- Kacper Król - laureat VIII miejsca,
- Marlena Chorzępa - laureatka X miejsca,
- Anastazja Szwajczak - zakwalifikowana do finału,
- Franciszek Pękala - zakwalifikowany do finału,
- Zuzanna Drelich - zakwalifikowana do finału,
- Maksymilian Potępa - zakwalifikowany do finału,
- Alicja Sieradzka - zakwalifikowana do finału,
- Oskar Irzyk - zakwalifikowany do finału,
- Aleksander Walker - zakwalifikowany do finału,
- Katarzyna Sabat - zakwalifikowana do finału
Inne:
Gminny Konkurs Czytelniczy "To jest Biblioteka!"
(org. Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale
- Bartosz Leśniak - laureat