Categories: Aktualności SP

Categories: Aktualności SP

W dniach 27-29 maja 2024 r. odbyły się wycieczki i wyjścia klasowe.
29 maja 2024 r., z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, klasa 1a wyszła do wrotkarni.
Wyjście klasy 3a SP do kręgielni (29 maja 2024 r.)
Wycieczka szkolna klasy 4a i 4b do Krakowa.
Wyprawę szkolną rozpoczęliśmy od przyjazdu do Krakowa, gdzie mieliśmy okazję zwiedzić najciekawsze, a zarazem cieszące się największą popularnością atrakcje turystyczne tj: Wawel, Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki. Odwiedziliśmy również naszą „siostrzaną” szkołę Sióstr Prezentek w Krakowie. Następnego dnia, korzystając z pięknej, słonecznej pogody, udaliśmy się do Jaskini Nietoperzowej, poszukując znajdujących się w niej osobliwych „gacków”. Ostatnim punktem programu był przejazd „drezynami” po malowniczej okolicy na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej.
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten czas.
Dziękujemy za opiekę naszym wychowawcom oraz s. Olenie i o. Natanowi.
Klasa 5a 27 maja wybrała się do kina Zorza na film: „Garfield” oraz na kręgle i pizzę do lokalu Podkręcone na ul. Przemysłowej.
Zaś 28 maja udali się pociągiem do Łańcuta, by zwiedzić Reptarium Wild Life, gdzie obejrzeli wiele egzotycznych gatunków zwierząt i wysłuchali ciekawej lekcji na temat gadów i pająków.
Dziękujemy, i bardzo polecamy to miejsce, prowadzone przez ludzi z ogromną pasją.

Klasa 6a w dniach 27-28 maja 2024 r. odwiedziła Wąwóz Homole oraz Nidzicę, gdzie poszukiwali skarbów.

Wycieczka klas 7a i 7b SP do Krakowa i Ojcowskiego Parku Narodowego (27-28 maja 2024 r.).

Klasa 8a dzień 27 maja 2024 r. spędziła w kręgielni – było dużo zabawy, rywalizacji i śmiechu.