Categories: Aktualności SP

Categories: Aktualności SP

2 września 2024 r. rozpoczęliśmy rok szkolny 2024/2025. Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami oraz wieloma rodzicami zgromadzili się w szkolnej kaplicy, gdzie o godz. 8:15 rozpoczęła się Msza święta inaugurująca nowy rok szkolny. Następnie – naszym zwyczajem – miał miejsce wykład historyczny. Tym razem wygłosił go p. Tomasz Januszewski. Tematem wykładu była „Wojna obronna Polski we wrześniu 1939 r.” Kolejno wystąpiła s. Dyrektor Bernarda Agata Rozmus, która powitała nowych uczniów SP, przedstawiła nowych nauczycieli oraz poinformowała obecnych o nowej funkcji s. Reginy Dąbrowskiej, która obok s. Oleny Dremlyugi została Wicedyrektorką naszej Szkoły. Po ogłoszeniu przez s. Dyrektor otwarcia nowego roku szkolnego 2024/2025 uczniowie z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie w klasowym gronie zakończyli dzisiejszą uroczystość.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy dobrego i owocnego nowego roku szkolnego!