W poniedziałek – 14 września 2024 r. – przedstawiciele uczniów i nauczycieli uczestniczyli w porannej Eucharystii sprawowanej przez księży katechetów w intencji nauczycieli naszej szkoły. Po Mszy świętej Antoni Furtak – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – złożył w imieniu uczniów życzenia wszystkim dziś świętującym. Następnie zabrała głos Siostra Dyrektor Bernarda Agata Rozmus, która ogłosiła i wręczyła przyznane z okazji tegorocznego Dnia Nauczyciela nagrody jubileuszowe oraz za szczególne osiągnięcia w pracy z uczniami, a także podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienny trud i starania o szeroko rozumiane dobro naszych uczniów.
Warto również wspomnieć, że w piątek (11 października 2024 r.) p. Piotr Chmielowiec otrzymał nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Szczególnie wyróżniony został również p. Mariusz Kraus, który otrzymał nagrodę Organu Prowadzącego.