Categories: Aktualności SP

Categories: Aktualności SP

24 maja 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klasy 2a SP przygotowali dla swoich kochanych Rodziców przedstawienie pt. „Calineczka”. Nie zabrakło również wzruszających wierszy. Na zakończenie części artystycznej dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Bo rodzina – to rodzina”, podkreślając w ten sposób jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Następnie swoje słowa skierowała do przybyłych Gości Siostra Wicedyrektor Olena Dremlyuga, dziękując Rodzicom za trud jaki na co dzień wkładają w wychowanie swoich dzieci. Po części oficjalnej uczniowie obdarowali swoich Rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami. Atmosfera spotkania była wspaniała i wzruszająca.